Wiadomości Plotki


Orzech - namiętny
urodzeni w okresie: 21.IV-30.IV, 21.X-2.XI.


Namiętny — Inteligencja, zdolności organizacyjne i zmysł obserwacji. Realizm.
Pełen kontrastów i dziwny, twardy charakter ma orzech. Często egoista, agresywny i bezwzględny, jest równocześnie szlachetny z umysłem o szerokich horyzontach. Nieoczekiwane reakcje, wygórowane ambicje, brak elastyczności nie czynią z orzecha łatwego partnera. Nie zawsze jest lubiany, ale prawie zawsze podziwiany i cieszący się autorytetem. W miłości straszliwie zazdrosny i namiętnie przeżywający każdą uczuciową historię. W pobliżu tej osobowości zawsze czekają cię niespodzianki i to niekoniecznie miłego rodzaju. Nie wypoczywa, ale także nie da wypocząć. Inteligencja wszechstronna, genialny strateg na wyższych stanowiskach, w zwyczajnej pracy zawodowej także się wyróżnia ambicją i pracowitością. Nie zależy mu na taniej popularności, niecodzienne ma życie i nie znosi kompromisu. Ryzykujesz wiele dobrego i złego spotykając się z orzechem.
Natura obdarzyła Orzech pełnym kontrastów, dziwnym i twardym charakterem. Jest pozornie spokojny, ale w głębi duszy miotają nim sprzeczności. To egoista, często agresywny i bezwzględny, a równocześnie szlachetny. Jest kapryśny, łączy w sobie nieśmiałość i ekscentryczne pomysły, o które nikt by go nie podejrzewał. Orzech wysoko ceni sobie własny styl i indywidualność. Nieoczekiwane reakcje, wygórowane ambicje i brak elastyczności sprawiają, że niełatwy to partner w miłości i przyjaźni. Nie zawsze jest lubiany, lecz zawsze budzi podziw i cieszy się autorytetem. Na wskroś samolubny, potrafi jednak być lojalnym współpracownikiem i partnerem.
Orzech to imponująca umysłowość, szerokie horyzonty i wszechstronna inteligencja. Bardzo wcześnie i wyjątkowo skrupulatnie opracowuje swe życiowe plany. Rzadko się przelicza, gdyż jest realistą i wie, co może osiągnąć. Na wyższych stanowiskach wręcz genialny strateg, ale nawet w przeciętnej pracy wyróżnia się ambicją i pracowitością. Nie zależy mu na taniej popularności i nie znosi kompromisu.
W uczuciach zmienny, namiętnie przeżywa każdą przygodę i miłostkę. Raz jest czuły i tkliwy niczym romantyczny kochanek, a nagle staje się szorstki i brutalny, wręcz sadystyczny ! Zazdrosny jak Otello, ale potrafi doskonale to ukryć, udając zimnego jak głaz. Życie z Orzechem to pasmo niespodzianek, nie zawsze miłych. Nigdy nie można narzekać na nudę i brak wrażeń.

Horoskop czytano: 8,760 razy.

REKLAMA