Wiadomości Plotki


Kasztan - sprawiedliwy
urodzeni w okresie: 15.V-24.V, 12.XI-21.XI.


Sprawiedliwy — Inteligencja, zdolności organizacyjne i zmysł obserwacji. Realizm.
Jego uroda nie jest codzienna. Zyskuje dopiero przy bliższym poznaniu ponieważ nie stara się o względy. Posiada głębokie poczucie sprawiedliwości, reaguje żywo, potrafi stoczyć bój o jakąś sprawę, ale potrafi się wycofać. To urodzony dyplomata. W miłości wyrafinowany. Nie znajduje łatwo partnera, choć bardzo tego pragnie. Jeśli kocha — to tylko raz. W towarzystwie drażliwy, nieoswojony, ale to wszystko z braku pewności siebie. Toteż przybiera często pozę wyższości a w rzeczywistości cierpi gdy nie znajduje zrozumienia i oddźwięku. W życiu rodzinnym bardzo oddany i rozsądny, niezwykle zaradny w zwykłych domowych pracach. Los kasztana zależny jest bardziej od okoliczności i od drugich ludzi niż od niego samego. Toteż bywa że zajdzie wysoko, bywa że całe życie walczy z przeciwnościami nie doznając wiele satysfakcji.
Kasztan jest rosły i silny niczym patronujące mu drzewo. Jego niezwykle oryginalną urodę docenia się jednak dopiero przy bliższym poznaniu.
Kasztana cechuje głębokie poczucie sprawiedliwości. Jest jak rycerz walczący zawsze i wszędzie w imię dobra, ale nie bywa Don Kichotem. Stacza boje, lecz potrafi również wycofać się dyplomatycznie. W kontaktach towarzyskich jest bezpośredni, bywa niezręczny, drażliwy i właściwie trochę dziki. Przybiera pozę człowieka dumnego i udaje manię wyższości, a wszystko to z braku pewności siebie. Jest bardzo wrażliwy i cierpi, gdy nie znajduje zrozumienia.
Kasztan jest inteligentny, ma doskonale rozwinięty zmysł obserwacyjny. Z różnych sytuacji wyciąga dość oryginalne wnioski. Jest rozważny i konsekwentny, jednak reaguje bardzo żywo i często żałuje swych spontanicznych słów czy decyzji.
W miłości wyrafinowany, trudno mu znaleźć partnera, choć pragnie tego z całego serca. Jeśli kocha naprawdę, to tylko raz w życiu. Wymagający, niełatwo mu dogodzić, bowiem waha się między purytanizmem, a iście renesansową zmysłowością. Warto zasłużyć na jego uczucie, gdyż jest wierny, oddany rodzinie i bardzo zaradny w sprawach domowych.
Los Kasztana w większym stopniu zależy od splotu okoliczności i ludzi niż od niego samego.

Horoskop czytano: 7,746 razy.

REKLAMA