Wiadomości Plotki


Jesion - ambiotny
urodzeni w okresie: 25.V-3.VI, 22.XI-1.XII.


Ambitny — Inteligencja połączona z wyobraźnią, zdolność do syntezy. Intuicja, fantazja.
Niezwykle ujmujący, lubiany przez bliskich i obcych. Charakter żywy, impulsywny, wymagający. Robi to co uważa za słuszne, kpi z krytycznych i złośliwych uwag, jest ponad tłum. Osiąga wysokie cele dość łatwo, ale jeśli mu to nie wyjdzie odsuwa się od świata — nawet w zacisze klasztoru. Ambitny, inteligentny, zdolny, często błyskotliwy. Mimo życzliwości i przyjacielskości potrafi być egoistyczny i egoistycznie nagina do swoich zadań. Ale to nie jest przeciętna natura i możesz mu zaufać, możesz liczyć na niego. W miłości — nasz fantasta i oryginał jest wierny, rozważny, czasem nawet rozwagą przewyższa uczucie. Jeśli zdecyduje się na życie we dwoje to nie praktykuje tego założenia jako żart. Jesion żongluje swoim losem, pędzi przez życie, szuka niezwykłości. Nie będzie wam wcale źle w cieniu jego gałęzi nawet w złe burzliwe dni.
Jesion to fantasta i oryginał, wolny duch, który nie znosi ograniczeń. Żongluje losem i pędzi przez życie, szukając niezwykłości. Jest ambitny, zdolny i błyskotliwy, łatwo osiąga wysokie cele. Zawiedziony usuwa się w cień — nawet w zacisze klasztoru ! Poważne rozczarowania blokują jego życiową ekspansję, trudno mu uwierzyć w jakiś sukces.
Robi zawsze to, co uważa za słuszne, kpi sobie z krytycznych i złośliwych uwag. Mimo wrodzonej życzliwości do ludzi jest egoistą, potrafi naginać otoczenie do swoich żądań. Swe dziwne i nieuzasadnione życzenia ubiera w piękne słówka i tak kamufluje, że wiele osób nie orientuje się, iż Jesion przeholował. On dokładnie wie, komu można wejść na głowę i pokazać pazury. Dzięki inteligencji i wyjątkowo rozwiniętej intuicji bezbłędnie wyczuwa ludzi. Jesion jest wytworny i ujmujący, lubią go właściwie wszyscy. Uroda i wysoki współczynnik inteligencji ułatwiają mu miłosne podboje. Jest niezwykle trudny we współżyciu, impulsywny i wymagający, ale można mu zaufać i liczyć na niego w ciężkich chwilach.

Horoskop czytano: 6,620 razy.

REKLAMA