Wiadomości Plotki


Jodła - mistyk
urodzeni w okresie: 2.I-11.I, 5.VII-14.VII.


Mistyk — Inteligencja, dowcip, zdolność do analizowania i dedukowania — skłonność do refleksji.
Jej uroda jest typu surowego, chłodnego a elegancja zawsze oryginalna. Wyróżnia się w towarzystwie godnością, rezerwą i kulturą. Lubi biżuterię (jeżeli kobieta), ładne meble w ogóle kocha piękno w każdej postaci. Żyje długo, chociaż bywa że wlecze się za nią jakaś chroniczna choroba. Wcale niełatwa do życia jest nasza jodła. Kapryśna, uparta toteż często zostaje sama w wielkim tłumie. Ma skłonności do egoizmu (choć nie zawsze zdaje sobie z tego sprawę), co nie znaczy na przykład że dla rodziny najbliższej jest niedobra. Przeciwnie. Krąg rodzinny to ona sama i dla nich gotowa jest do daleko idących poświęceń. Małomówna, skromnych wymagań, dla obcych nawet szorstka. Ogromnie ambitna, uzdolniona i nadzwyczajnej pracowitości. W miłości jest stroną niezadowoloną. Chce dużo a mniej daje sama. Jeśli trafi na swój typ zakochuje się namiętnie i wiernie. Duża inteligencja daje jej dużo możliwości do kształcenia, ale bywa że zawód który zdobywa nie ma nic wspólnego z jej dyplomem. Często ma wrogów, ale i wielu szczerych przyjaciół. Bo można na nią liczyć w potrzebie. To niezawodny człowiek.
Jodła to indywidualność; chłodna i surowa uroda, a także sposób bycia wyróżniają ją w największym tłumie. Jest kulturalna choć dość szorstka, zachowuje się z przesadną godnością. Miewa albo serdecznych przyjaciół, albo zagorzałych wrogów. Jodły nikt nie mija obojętnie. Jest kapryśna i uparta, nie podporządkowuje się ludziom ani konwenansom.
Jodła jest zdolna, inteligentna, ambitna i pracowita, tak więc kariera stoi przed nią otworem. Wiele osób urodzonych w tym znaku zdobywa popularność w polityce i zawodach artystycznych. Systematycznie realizują plany zawodowe i wspinają się po szczeblach kariery. Dojść jak najwyżej — to sprawa numer jeden w życiu Jodły. Dla ambicji zawodowych podepcze nawet wielką miłość. Chłodno analizuje związki uczuciowe, pozwala się adorować, ale sama angażuje się rzadko. Zachowuje się jak obojętny obserwator, mówiąc całemu światu: "Namiętność, dramaty zazdrości, to nie dla mnie" ! Jodła zastanawia się, czy warto z kimś się związać, przyjmuje dowody uwielbienia, nawet łaskawie pozwala zakochać się w sobie. W małżeństwie jest poprawna, lojalna i obowiązkowa, ale pozostaje sobą. Nie pozwoli zdominować się partnerowi, nie porzuci kariery i nie zaniedba własnych spraw.

Horoskop czytano: 9,213 razy.

REKLAMA