Wiadomości Plotki


Wiśnia - mędrzec
urodzeni w okresie: 23.IX.


Mędrzec — Inteligencja, dowcip, zdolność do analizowania i dedukowania — skłonność do refleksji.
Mimo że powierzchowności przeciętnej oliwka nie jest pozbawiona wdzięku. Kocha słońce i w cieple uczuć rozkwita pięknie. Z chorób prześladuje ją najczęściej reumatyzm. Jest osobnikiem pełnym rozsądku i unika wszelkich agresywnych i gwałtownych scen. Jest pełna dyskrecji i nie interweniuje w życie swego otoczenia. Jej tolerancja i delikatność nie mają nic wspólnego z obojętnością. Przeżywa głęboko sprawy swoich bliskich. Usposobienie pogodne, charakter spokojny, duże poczucie sprawiedliwości. Trochę psycholog stara się zrozumieć i wczuć w sytuację swoich bliźnich. W miłości pozbawiona raczej uczucia zazdrości a w każdym razie nigdy jej nie okazuje. Toleruje wolność swego partnera nawet ma to jej sprawić ból. To nie jest ani słabość ani rezygnacja. Ot po prostu życiowa filozofia. Inteligentna i zdolna do refleksji. Lubi książki i chętnie otacza się mądrymi ludźmi. Wnosi w dom szczęście i spokój.
Powierzchowność Oliwki jest przeciętna, często nawet poniżej przeciętnej, ale znak ten jest obdarzony niezwykłym wdziękiem. Patrząc na Oliwkę zapomina się, że natura nie była wobec niej zbyt hojna. Oliwka kocha słońce, rozkwita w cieple uczuć. Słońce jest jej potrzebne również dla zdrowia, gdyż często cierpi na reumatyzm.
Jest pogodna, stateczna i spokojna, w każdej sytuacji zachowuje poczucie równowagi. To natura refleksyjna, lubi mądrych ludzi i ciekawe książki. Ma w sobie coś z myśliciela i uczonego.
Oliwka jest dobrym psychologiem, bezbłędnie rozszyfrowuje ludzi, wyczuwa fałszywe gesty i słowa. Dyskretna, tolerancyjna i delikatna, nie interweniuje w życie otoczenia. Nie oznacza to, że sprawy ludzi są jej obojętne potrafi współczuć i głęboko przeżywa cudze problemy. Natura obdarzyła ją dużym poczuciem sprawiedliwości. Choć jest pogodna i życzliwa, zraża do siebie zbyt poważnym stylem bycia. Trzeba ją dobrze poznać, aby "dała się lubić". Wydaje się bierna, a tymczasem śmiało stawia czoła przeciwnościom. Jej prostota i szczerość bywają zaskakujące dla otoczenia.
W miłości nie jest zazdrosna, a w każdym razie tego nie okazuje. Toleruje u partnera prawo do wolności, nawet jeśli cierpi z tego powodu. Po prostu, taką ma życiową filozofię i jej się trzyma. Ustępuje w imię stałości związku.

Horoskop czytano: 2,122 razy.

REKLAMA