Wiadomości Plotki


Buk - wynalazca
urodzeni w okresie: 23.XII.


Wynalazca — Inteligencja, zdolności organizacyjne i zmysł obserwacji. Realizm.
Piękny i szlachetny. Dba bardzo o swoją powierzchowność nawet trochę do przesady. Dużo dobrego gustu tak w ubiorze jak i w urządzaniu swego lokum, jeśli środki mu na to pozwalają. Robi śmiałe projekty w życiu i co ważniejsze zawsze je realizuje. Chociaż praktyczny i życiowy, zawsze zdolny jest do uczuć szlachetnych. Znakomicie gospodarzy budżetem domowym. Oszczędny acz nie skąpy nie skąpy i nie marnotrawny. Nadaje się na kierownicze stanowiska. Jest człowiekiem rozważającym za i przeciw i nie ryzykującym nigdy. W miłości buk nie wyróżnia się fantazją. Jego postawa jest pełna rozsądku i w tej dziedzinie jest doskonałym współmałżonkiem. Chce mieć urządzony wygodnie dom, dzieci, telewizję i w miarę możliwości auto. Wakacje rodzinne. W późniejszym wieku przeżywa jeden lub dwa niegroźne flirty — przygody. Bardzo dba o formę — aż do obsesji. Dieta, sport byle zachować sylwetkę i piękność do późnej starości. Jest dużym materialistą. Chce być bogatym i szczęśliwym. To twarde drzewo i nie ustępliwe.
Buk ma piękną i szlachetną sylwetkę. Jest próżny, aż do obsesji dba o swój wygląd zewnętrzny — dieta, sport — byle tylko zachować urodę i kondycję jak najdłużej. Przyciąga uwagę młodzieńczym wyglądem, trzeba przyznać, że starzeje się znacznie później od swych rówieśników. Ma też dobry gust, dokładnie wie, jak się ubierać, by wyeksponować walory sylwetki.
Buk jest świetnym szefem. Wnikliwie rozważa wszelkie za i przeciw każdej sytuacji, nie śpieszy się z krytyką.
Bywa wynalazcą, snuje śmiałe plany, które najczęściej realizuje. Jest sprytny i interesowny, ale uczciwy.
To doskonały organizator życia, świetny domowy "księgowy". Oszczędny, chociaż nie skąpy, nienawidzi jednak wszelkiego marnotrawstwa. W miłości wyraźnie brak mu fantazji, ale jest rozsądnym i dobrym współmałżonkiem. Nie lubi rozstawać się z rodziną, nawet podczas wakacji. Chce mieć wygodnie urządzony dom. Wychodzi z założenia, że lepiej być bogatym i szczęśliwym niż biednym i smutnym i przeważnie właśnie tak układa sobie życie.
W późniejszym wieku zaczyna żałować swej rozwagi i przeżywa kilka, raczej niegroźnych flirtów.

Horoskop czytano: 2,049 razy.

REKLAMA