Wiadomości Plotki


Wiąz - moralista
urodzeni w okresie: 12.I-24.I, 15.VII-25.VII.


Moralista — Inteligencja, zdolności organizacyjne i zmysł obserwacji. Realizm.
Dorodność postaci zwraca uwagę. Tym bardziej że ubiera się wytwornie i gustownie. Zadawala się w życiu czymkolwiek i nie komplikuje życia ani sobie ani innym. Jest spokojny i opanowany. I ma za złe innym wszelkie błędy i wady. Bardzo delikatnego zdrowia mimo pozorów choruje często, ale raczej niegroźnie. Z natury pogodny, budzi ufność u ludzi, a już szczególnie w pracy zawodowej cieszy się uznaniem. Wierny i uczciwy w małżeństwie bardzo serio traktuje swoje obowiązki familijne. Lubi kierować ludźmi, nie bardzo lubi słuchać. Warto mu darować pewną apodyktyczność i nawet czasem despotyzm bowiem jest naturą szlachetną, uczciwą i ofiarną. Inteligencji żywej, ale konkretnej i praktycznej. Posiada nie tylko nieprzeciętny umysł, ale i zdolne ręce. Ma poczucie humoru, ale ma i humory. Swoje życie układa i planuje roztropnie i wykorzysta je jak najrozsądniej.
Wiąz jest urodziwy i dorodny, cieszy się powodzeniem i sympatią otoczenia. Skromny, prostolinijny i bezpośredni; świeci przykładem dobrych manier, elegancji i smaku. Potrafi się znaleźć w każdej sytuacji, reaguje błyskawicznie i błyskotliwie. Nie wymaga zbyt wiele i nie sądzi, że należy mu się cokolwiek ponad przeciętną. Zadowala się drobiazgami, nie przywiązuje wagi do materialnej strony życia. Surowy i nietolerancyjny jest tylko wobec cudzych wad i błędów. Wymaga od ludzi bezwzględnej uczciwości i prawdomówności. Nie da się zwieść grze pozorów i fałszywym uśmiechom.
Wiąz jest spokojny i opanowany, nigdy nie wyładowuje złego humoru na otoczeniu. Potrafi taktownie rozbroić najbardziej wściekłego przeciwnika.
Natura obdarzyła go zdolnościami humanistycznymi i zręcznością manualną. Jego palce potrafią wyczarować piękne drewniane figurki, hafty i rysunki. Pan i pani Wiąz dają sobie radę z większością napraw domowych.
Jako życiowy partner Wiąz jest wierny i kocha gorąco. Małżonek musi jednak spełnić wysokie wymagania Wiązu — moralisty i pogodzić się z jego dominacją. Oddać ster domowy w jego ręce, to wcale nie jest zły pomysł. On świetnie radzi sobie w większości sytuacji !

Horoskop czytano: 8,877 razy.

REKLAMA