Wiadomości Plotki


Platan - optymista
urodzeni w okresie: 11.II-18.II, 14.VIII-23.VIII.


Optymista — Inteligencja, dowcip, zdolność do analizowania i dedukowania — skłonność do refleksji.
Jest to drzewo solidne i rosłe, a uroda jego jest rzadka i rasowa. Posiada duże zdolności adoptowania się do wszelkich warunków życiowych, chociaż w marzeniach pragnie dla siebie zawsze najwyższego komfortu (ma lekkie skłonności na patrzenie z góry na świat). Cieszy się dobrym zdrowiem, nie grzeszy nieśmiałością. Jest pewny siebie, zdecydowany i trochę drażliwy. Lubi imponować, zresztą ma czym bowiem jest zdolny, pracowity i osiąga zawsze zamierzone cele. Wierzy w siebie, niepowodzenia go wcale nie zniechęcają. To samo w miłości. Jego partnerzy czują oparcie w jego optymizmie i w cieniu jego energii układają swe życie. Ale on jest wybredny i całe życie czeka na jedną wielką miłość. W pracy posiada instynkt wodzowski i szybko podejmuje decyzje. Urodzony do przygód, tęskniący za nimi w rezultacie prowadzi życie zawodowe normalne, ale bardzo ruchliwe. Jest bardzo umuzykalniony.
Ludzie urodzeni w znaku Platana wyróżniają się w tłumie zgrabną sylwetką i rzadko spotykaną, rasową urodą. Cieszą się też wyjątkowo dobrym zdrowiem.
Platan potrafi zaadaptować się we wszelkich warunkach życiowych, choć w marzeniach sięga najwyżej. Uważa, że jest stworzony do tego, by wieść egzystencję w willi z basenem, rozbijać się Rolls-Royce'em, a wakacje spędzać na Jamajce. Platan lubi patrzeć z wyższością na otoczenie, jakby chciał wszystkich przekonać, że jego skromne M-2 i dziesięcioletni maluch to tylko efekt przejściowych kłopotów.
Jest dumny, pewny siebie i ambitny, a przy tym wielce drażliwy i to niewspółmiernie do sytuacji. Pragnie odróżniać się od tłumu, ubiera się dość ekscentrycznie i obraca tylko wśród ścisłej elity towarzyskiej.
Platan to niepoprawny optymista, nigdy nie zniechęca się niepowodzeniami i jest uparty jak kozioł, choć nie upiera się bez sensu. Ma wrodzony instynkt wodza, szybko podejmuje decyzje, a swoją energią pobudza innych. Bardzo często spotykamy w tym znaku talenty muzyczne, co przy dużej inteligencji i ambicji praktycznie równa się karierze artystycznej.
Platan jest wrażliwy na wszelkie uroki życia, czuły i sentymentalny. W uczuciach wybredny, potrafi latami czekać na to jedno, niezwykłe spotkanie i niepowtarzalną miłość. Nawet gdy nie osiągnie wiele w życiu i pozostanie w tłumie — pragnie być uwielbiany. Za "hołdy" i zachwyt odpłaca niezwykłym przywiązaniem. W małżeństwie jest odpowiedzialny, daje oparcie i poczucie bezpieczeństwa.

Horoskop czytano: 7,547 razy.

REKLAMA