Wiadomości Plotki


Sosna - wyrafinowanie
urodzeni w okresie: 19.II-29.II, 24.VIII-2.IX.


Wyrafinowanie — Inteligencja, dowcip, zdolność do analizowania i dedukowania — skłonność do refleksji.
Sosna jest świadoma swego wdzięku. Trochę zapatrzona w siebie lubi otaczać się przyjemnymi ludźmi. Mimo pozornych słabości jest twarda, umie walczyć z trudnościami i tak układa sobie życie jak jej wygodnie. Nie ma w niej nic pasywnego. Odważna, aż do zuchwałości, w każdej dziedzinie życia zajmie jakieś miejsce, osiągnie coś dla siebie. Jest dobrym kolegą i kompanem, w przyjaźni — odnosi się z rezerwą i powściągliwością. Za to w miłości płonie jasnym i gwałtownym płomieniem, ale również bardzo szybko gaśnie jej namiętność. Bardzo łatwo zraża się i zniechęca. Przeżyje wiele gorzkich rozczarowań zanim natrafi na swój typ. Zadośćuczynienie znajduje zawsze w pracy. Jest dobrym organizatorem, cieszy się zaufaniem otoczenia. Jej praktyczna filozofia życiowa, jej śmiałość zapewnia jej piękne efekty... dopóki nowe uczucia (które traktuje ogromnie sentymentalnie) nie zniszczą wszystkiego. Sosna jest znakiem sprzyjającym szczególnie kobietom.
Według Celtów jest to znak szczególnie sprzyjający kobietom. Sosna jest świadoma swego wdzięku, trochę próżna i zapatrzona w siebie. Chętnie otacza się ludźmi, pragnie być lubiana ( co nie przychodzi jej z trudem ) i ceni sobie uroki życia towarzyskiego. Sprawia wrażenie delikatnej i słabej, ale w gruncie rzeczy nie złamie jej nawet silny wiatr. Nie poddaje się klęskom rodzinnym ani zawodowym. Jest aktywna, działa szybko i skutecznie. Dokładnie analizuje wszystkie szczegóły sytuacji i potrafi rozszyfrować kolejny ruch przeciwnika. Jest odważna aż do zuchwałości, w każdej dziedzinie życia umie wywalczyć coś dla siebie. Zawsze wie, czego chce, a im więcej osiąga sukcesów, tym bardziej rośnie jej apetyt.
W miłości łatwo się angażuje; płonie jasnym i gwałtownym płomieniem. Niestety, ogień ten szybko gaśnie. Sosna przeżywa wiele rozczarowań, nim trafi na swój typ. Mimo przenikliwości fatalnie wybiera partnerów. Kłopoty sercowe stara się rekompensować pracą zawodową.

Horoskop czytano: 8,067 razy.

REKLAMA