Wiadomości Plotki

Strzelec i finanse.

Strzelec

Strzelec posiada żywy dar obserwacji i bystry umysł. Wszechstronność zainteresowań prowadzi go często do wykonywania dwóch zawodów. Dochody Strzelca związane są z pracą najczęściej dydaktyczną, oświatową, propagatorską lub reklamową. Największe zarobki uzyskuje dzięki wyjazdom, kontraktom zagranicznym lub zamiejscowym. Przeważnie Strzelce mają środki na utrzymanie, a w dojrzałym wieku bardzo często dostają nagrody bądź prowizje. Zdobywanie pieniędzy często traktują jak sport i grę. Strzelce bardzo lubią żyć pełnią życia i na to potrzebują sporych pieniędzy. Pragną czuć się nieograniczone, jeśli chodzi o sferę materialną. Wielu Strzelców nie jest ani zbyt rozrzutnych, ani zbyt oszczędnych. Starannie planują swoje wydatki, zakupy czy podróże. Niektórym bardzo trudno jest się skoncentrować na sprawach finansowych. Strzelce znane są ze swojej inteligencji, a także z wyjątkowego szczęścia w różnych grach oraz w hazardzie. Wiele z nich utrzymuje się z giełdy. Są podatne na szybkie, „cudowne” sposoby pomnożenia fortuny, przez co padają ofiarami oszustw finansowych i wyłudzeń. Strzelce nie lubią żyć w biedzie. Dla Strzelców dostatek jest konieczny dla wewnętrznej równowagi. Lubią mieć świadomość, że w każdej chwili mogą sięgnąć do portfela i kupić sobie to, na co mają ochotę. Strzelca podnieca wydawanie pieniędzy i zaspakajanie najwymyślniejszych nawet potrzeb. Pieniądze przeciekają mu przez palce, a jego sejf raz jest pełen po brzegi, a raz świeci pustkami. Na brak szczęścia w dziedzinie finansów nie powinien narzekać. Strzelce chętnie pożyczają pieniądze bliskim znajomym i przyjaciołom, gdy naprawdę są w potrzebie, niemniej jednak pożyczkę zawsze bez żadnego skrępowania wyegzekwują.
Oszczędzanie

Strzelec lubi żyć dniem dzisiejszym, cieszyć się każdą chwilą, korzystać z radości życia i niekoniecznie myśleć o funduszu emerytalnym i odkładaniu pieniędzy na przyszłość. Na myśl o oszczędzaniu robi mu się słabo. Lubi za to odkładać pieniądze na wymarzone podróże, np. do Tybetu czy tzw. miejsc mocy – piramid, Akropolu, Wezuwiusza, Stonehenge, itp.
Wydawanie

Strzelec widzi mnóstwo możliwości wydawania swoich pieniędzy - na podróże, wykształcenie, warsztaty, seminaria, zwierzęta, książki. Bardzo często wydaje pieniądze bez większego zastanowienia na kosztowne ubrania, swój wizerunek, dobre samochody. Lubi wydawać pieniądze na sport, zabawy i przyjemności. Wydawanie pieniędzy jest dla niego dobrą zabawą.


Horoskop czytano: 6,888