Wiadomości Plotki

Bliźnięta i finanse.

Bliźnięta

Zodiakalne Bliźnięta wykazują się bardzo szybkim myśleniem i posiadają talent handlowo–kupiecki. Często zarabiają spore sumy jako pośrednicy handlowi. Ludzie spod tego znaku bywają zmienni. Ich konto może być w zależności od nastroju właściciela na plusie, bądź minusie. Bliźniętom patronuje planeta Merkury, sygnifikator banknotów, papierów wartościowych i dokumentów. Bliźniaki najchętniej zarabiają pieniądze w handlu, a także inwestycjach, gdzie pieniądz robi pieniądz, jak np. banki i giełdy. Wiele z nich pracuje też jako publicyści, dziennikarze, autorzy leksykonów i słowników oraz wszędzie tam, gdzie można wykorzystać komunikację. Bliźnięta mają tendencję do martwienia się o pieniądze, zawsze jest ich dla nich stanowczo za mało. Nie są zbytnim materialistami, towarzyszy im świadomość, że nawet duży majątek może kiedyś stopnieć. Często ich zakupy nie są do końca przemyślane, robione pod wpływem chwili. Bliźnięta lubią podróżować. Na swoją pasję będą wydawać spore sumy. Bliźniak nie zastanawia się, co będzie jutro, pod względem finansowym ma tendencję do życia dziś. Nie lubi pożyczać pieniędzy, nawet przyjaciołom, których zna od kołyski. Chętnie będzie wspomagał za to krewnych. Bliźnięta mają szczęście do spraw finansowych, ale skłonność do ekstrawagancji je niweluje. Ich maksymą jest: żyje się tylko raz. Bliźnięta są znane ze swojej hojności i życia ponad stan, w myśl zasady: „łatwo przyszło, łatwo poszło”. Wiele spośród zodiakalnych Bliźniąt gra na giełdzie, w kasynie, na wyścigach lub uczestniczy w różnego rodzaju intelektualnych teleturniejach. Ustawiają się w życiu poprzez protekcję wpływowych przyjaciół, którzy mogą załatwić im prestiżowe, dobrze płatne a nie wymagające zbytnich nakładów pracy posady.
Oszczędzanie

W bilansie Bliźniąt przychody są zawsze trochę niższe od wydatków. Pieniądze uważają raczej za środek umożliwiający spełnienie marzeń niż za cel sam w sobie. Zwykle inwestują rozważnie, zwłaszcza w dom, który uważają za pewny kapitał. Swoje finanse lokują także na giełdzie i lokatach. Często oszczędzają na wymarzony samochód.
Wydawanie
Bliźnięta chętnie będą wydawać pieniądze na ubrania i różnego rodzaju gadżety, często bezmyślnie. Nie żałują na wyposażenie domu, nie potrafią odmówić niczego swojej rodzinie. Lubią wystawne przyjęcia w eleganckich lokalach. Bliźnięta wydają pieniądze również na drogi, specjalistyczny sprzęt np. fotograficzny, komputerowy, a także audiowizualny - na dobre telewizory, DVD. Wydając chętnie na to, co kochają, czyli na podróże, kino, teatr, książki.


Horoskop czytano: 9,128