Wiadomości Plotki

Horoskop na 2018 - Baran

Baran
Horoskop dla urodzonych w okresie: 21.03 - 19.04

Miłość i przyjaźń:
Miękki fotel i ciepłe kapcie? Nawet jeśli dziś ta wizja absolutnie cię nie pociąga, w drugiej połowie roku nie będziesz mógł sobie, Baranie, wyobrazić, jak mogłeś żyć bez bezpieczeństwa i harmonii, które zapewnia tylko stały, lojalny i przewidywalny partner. Wygląda na to, że już się wyszumiałeś i zamarzy ci się stabilizacja. Jeśli jesteś sam, bliską sercu osobę masz szansę spotkać w trzeciej dekadzie czerwca podczas opozycji Marsa z Wenus. Ale że ma ona miejsce w znaku łamiącego konwenanse Wodnika, różnie może się to dla ciebie skończyć. Nie warto sięgać po zakazany owoc i rozbijać cudzego związku, bo nie zbudujesz szczęścia na czyjejś krzywdzie. Barany w związkach więcej czasu poświęcą partnerowi. Może trzeba będzie pomóc mu rozwiązać problemy lub zadbać o jego zdrowie. Nie musisz dokonywać bohaterskich czynów. Wystarczy, że będziesz blisko, gotów przytulić, porozmawiać lub pomilczeć, w zależności od jego nastroju i potrzeb, które wyczujesz bezbłędnie w czasie pobytu Merkurego w znaku Wagi (od 22 września do 9 października).

Finanse i praca:
Mimo twojej ciężkiej pracy to inni zgarniać będą większe pieniądze. W dniach 2-6 lutego wydawać ci się może, że jakaś premia przechodzi ci koło nosa i ląduje w kieszeni kogoś, kto ręki nie przyłożył do sukcesu firmy, ale za to ma układy z prezesem. W końcu podczas kwadratury Marsa z Uranem (10-21 maja) zorientujesz się, że ktoś najwyraźniej robi cię w konia, i powiesz stanowcze „dość". Jeśli odejdziesz do konkurencji, upewnij się, jakie panują tam układy, by na wejściu nie popełnić jakiegoś faux pas i nie narobić sobie wrogów. Jeżeli zdecydujesz się założyć własną firmę, zadbaj o dobry biznesplan, a tworząc go, przyjmij najgorszy możliwy scenariusz. Nie zrealizuje się, ale przezorność nigdy nie zawadzi. Finansowo rok będzie zmienny. Okresy prosperity przeplotą się z chudszymi miesiącami, ale jeśli w pierwszych zadbasz o oszczędności, te drugie przetrwasz bez uszczerbku. Jeżeli nie, latem przyjdzie ci prosić o wsparcie rodzinę lub przyjaciół. Jedni i drudzy nagle gwałtownie zbiednieją i ostatecznie wylądujesz z kredytem. Upewnij się co do jego warunków, by nie zaskoczyły cię jakieś dodatkowe opłaty. A przede wszystkim żadnych nerwowych ruchów, bo pieniędzy przybędzie ci w ostatnim kwartale. Ryzykownych decyzji nie podejmuj podczas kwadratury Marsa z Jowiszem (15-22 listopada). A najlepiej oddaj swoją kartę kredytową pod pieczę partnera. O ile nie jest on również Baranem.

Uroda i zdrowie:
Na wyciskanie ciężarów na siłowni i bicie rekordów w biegach czy skokach pozwolić mogą sobie Barany z ostatnich dni znaku. I to tylko do połowy maja. Cała reszta niech nie wymaga od siebie za dużo. Nie musisz przecież nic nikomu udowadniać. Najważniejsze, by nie stracić wypracowanej w zeszłym roku formy, a do tego wystarczy mniej intensywny, za to regularny trening. Zdecydowanie posłuży ci zmiana diety. Trudno przekonać cię do wegetarianizmu, ale może ograniczysz przynajmniej czerwone mięso. Twoje serce i układ krwionośny ci za to podziękują. W lipcu koniecznie wyjedź na dłuższy urlop, inaczej przeciążenie pracą i domowymi obowiązkami może odbić się na twoim zdrowiu.

Życie rodzinne :
Życie domowe skoncentruje się w twoim domu. Lodówka i barek zawsze będą wypełnione po brzegi i szeroko otwarte dla gości. Z wyjątkiem przełomu marca i kwietnia, kiedy to w czasie koniunkcji Marsa z Saturnem zechcesz, aby nikt nie zawracał ci głowy. Upiększaniu domu i pielęgnacji ogrodu sprzyja czas między 19 maja a 13 czerwca. Pod wpływem Wenus w Raku będziesz mieć świetny gust i szczęście do solidnych fachowców. Dobrze poczujesz się w otoczeniu ludzi starszych, mądrych, a przynajmniej wykształconych. Przestaniesz mieć kompleksy, że czegoś nie wiesz, nie łapiesz aluzji i nie rozumiesz, z czego towarzystwo się śmieje, bo do takich sytuacji zwyczajnie nie dojdzie. No, no, wyrabiasz się, Baranie.


Horoskop czytano: 62,190 razy