Wiadomości Plotki

Horoskop na 2018 - Waga

Waga
Horoskop dla urodzonych w okresie: 23.09 - 22.10

Miłość i przyjaźń:
Jowisz opuścił twój znak, ale zainteresowanie twoją osobą nie osłabnie. Szczególnie karnawał sprzyja okazjom do zawarcia bliższej znajomości z płcią przeciwną. Bywaj więc, Wago, na balach i prywatkach, baw się, tańcz i flirtuj, a nie powitasz wiosny jako singielka. Zawierając nowe znajomości, nie kieruj się wyłącznie tym, jak ktoś tańczy i jakie prawi komplementy. Wyrafinowani podrywacze są mistrzami w robieniu pierwszego wrażenia. Boleśnie możesz przekonać się o tym, gdy Wenus utworzy kwadraturę z Marsem (22-28 lutego). Najlepiej, gdybyś dała sobie więcej czasu i stopniowo zmniejszała dzielący was dystans. Nie lekceważ również opinii rodziny i przyjaciół. Jeśli urodziłaś się w drugiej dekadzie, w sierpniu możesz dowiedzieć się, że ktoś, w kim kiedyś się kochałaś, rozstał się z partnerem. Nie za¬szkodzi odnowić kontakt. Może się okazać, że stara miłość nie rdzewieje. W stałych związkach niewiele będzie się działo. Nadal zechcecie trzymać kurs, który obrałyście w zeszłym roku. Może być nim np. odnowienie mieszkania lub własny dom, którego budowę uda się wreszcie zakończyć jesienią.

Finanse i praca:
Twoja kariera zwolni tempo, ale nadal pozostaniesz na fali. Nie przejmuj się chwilowymi okresami zastoju, które mogą zdarzyć się w czasie gorszych układów Merkurego i Wenus z Saturnem (10-15 marca, 23-27 kwietnia, 24-28 maja, 21-25 września). Zaś Wagi z pierwszej dekady, które dostały się pod negatywny wpływ kwadratury Saturna, nie powinny szarżować w ogóle. W czasie kwadratury Słońca do Saturna (22-28 września) szef postawić ci może spore ograniczenia, do których lepiej, żebyś się, Wago, zastosowała. Bierz na poważnie wszelkie jego uwagi i zastrzeżenia, bo zlekceważenie ich może cię kosztować nawet utratę posady. Gdy będziesz szukać nowej, przyda się znajomość prawa branżowego lub jakichś szczegółowych przepisów. Warto się w nie wgryźć, bo podczas rozmowy kwalifikacyjnej może paść na ten temat szczegółowe pytanie. I wtedy się popiszesz. Nie wyrywaj się z pomysłami pod¬czas pobytu Wenus w znaku Panny (10 lipca - 6 sierpnia). To czas zbierania sił, a nie walki z konkurencją. Może się okazać nie do pokonania. Urlop w tym terminie byłby chyba najlepszym pomysłem. Ciesz się, bo Jowisz w sferze finansów zwiastuje duże przypływy gotówki. Niestety, zechce cię także kusić, by szastać forsą tylko po to, aby zaimponować sąsiadom lub znajomym. Nie ulegaj, Wago, tym pokusom, a pod koniec roku będziesz mogła sobie pozwolić na coś naprawdę wystrzałowego.

Uroda i zdrowie:
Zwykle dbasz, Wago, o swoje zdrowie, pilnujesz diety i nie stronisz od sportu. Jednak tym razem, pod wpływem podszeptu gwiazd, w karnawale możesz za bardzo sobie pofolgować i przestać mieścić się w co bardziej dopasowane ubrania. Nie załamuj się, mniejszy rozmiar jest osiągalny, tyle tylko, że w Wielkim Poście musisz narzucić sobie ostrą dyscyplinę, jeśli chodzi o zdrową dietę i być oszczędna co do ilości. Im więcej masz lat, tym dłużej powinna trwać, aby efekty były zauważalne i trwałe. W czasie opozycji Marsa z Wenus (19-25 czerwca) energii ani na chwilę ci nie zabraknie, ale natłok wrażeń może sprawić, że wieczorem trudno ci będzie zasnąć. Zamiast łykać podejrzane tabletki, spróbuj wyciszyć się poprzez medytację.

Życie rodzinne :
Wenus w trygonie z Plutonem (14-19 kwietnia) pomoże ci upiększyć własne cztery kąty. Nawet jeśli wiązać się będzie to z generalnym remontem, jego skala cię nie przerazi. Uznasz, że warto coś zburzyć, by postawić coś lepszego i piękniejszego. O tak cudownie odnowione wnętrza trzeba dbać. Dużo czasu zajmą ci więc porządki, by wszystko było na wysoki połysk. Trudne sytuacje, wymagające delikatności i lawirowania między skłóconymi członkami rodziny, przyjdzie ci załatwiać w czerwcu. Uda się rzecz niemożliwa - doprowadzisz do zgody, kładąc kres zadawnionym sporom. Znajomi o tobie nie zapomną, będą dzwonić, pisać, zapraszać. Stań się tylko bardziej krytyczna, Wago, i nie wierz w każdą rewelację, którą ci sprzedadzą, zwłaszcza w czasie kwadratury Wenus do Neptuna (5-9 maja). Za to ludzie, których spotkasz podczas sekstyli Wenus z Saturnem (10-14 września i 13-17 grudnia), okażą się w stu procentach lojalni, choć brakować im może fantazji i poczucia humoru.


Horoskop czytano: 65,400 razy