Wiadomości Plotki

Horoskop na 2018 - Strzelec

Strzelec
Horoskop dla urodzonych w okresie: 22.11 - 21.12

Miłość i przyjaźń:
W nudnych związkach, którym doskwiera rutyna, wreszcie nastąpi odmiana. Nie, nie zmienisz partnera, ale na nowo ułożycie wasze relacje. Zamiast kalkulować, pójdziecie za głosem serca. Sierpniowy trygon Jowisza z Neptunem to doskonały czas, by oderwać się od codzienności. Warto zaplanować wspólny wyjazd tylko z parterem, a spędzicie cudownie czas. Nowym znajomościom sprzyja Wenus w znaku Bliźniąt (24 kwietnia -18 maja), ale nie rzucaj się w wir romansów, bo lato upłynie ci pod znakiem złamanego serca. Warto posłuchać, co na temat twoich miłosnych wyborów mówią rodzina i przyjaciele. Może być tak, że zaakceptują twojego nowego partnera bez zastrzeżeń. Wówczas możesz się tylko cieszyć i bez obaw rezerwować termin ślubu. Jeżeli zgłoszą jakieś uwagi, wysłuchaj ich, bo przynajmniej w części mogą mieć, niestety, rację.

Finanse i praca:
Twoje pomysły na własny biznes mogą napotkać problemy. Urzędnicy nie będą ci przychylni i zamiast wspomóc, utopią w morzu papierków. Gdy już uporasz się z biurokracją, okazać się może, że termin składania wniosków... właśnie minął. Nie rezygnuj jednak z marzeń, bo już jesienią pojawią się nowe okoliczności i oferty jakby szyte na twoją miarę. Jeśli staniesz do konkursu lub przetargu podczas koniunkcji Słońca z Jowiszem (22-28 listopada), wygraną masz w kieszeni. Jeżeli od pracy na własny rachunek wolisz bezpieczną posadę na etacie, w tym roku poczujesz, że to, co robisz, ma sens i służy wielu ludziom. Tym chętniej będziesz wykonywać nawet nudne i niewdzięczne zadania, choć na szczęście nie będzie ich zbyt wiele. Decyzję, która zmienić może kierunek twojej kariery, podejmiesz podczas trygonu Jowisza z Merkurym (28 lutego - 4 marca). Może zdecydujesz się porzucić rodzinną miejscowość i wyjechać do pracy do wielkiego miasta lub opuścić kraj „za chlebem". Ciułanie grosz do grosza to nie są twoje klimaty. Nie zechcesz niczego sobie odmawiać, nawet w okresach, gdy Wenus w kwadraturze z Saturnem (11-15 marca, 8-12 sierpnia) przykręci kurek z pieniędzmi. Jeżeli zapanujesz nad swoją lekkomyślnością, nie wpadniesz w finansowe tarapaty. Jeśli nie - będziesz musiał się, Strzelcu, zapożyczyć. Większy zastrzyk finansowy otrzymasz dopiero po 8 listopada.

Uroda i zdrowie:
Nic niepokojącego nie będzie się dziać. Poza tym, kiedy nagle zauważysz, że masz mniej energii niż dotychczas i częściej nic ci się nie chce, zwłaszcza zimą. Najchętniej byś, Strzelcu, leżał na kanapie i czytał. Nie walcz z tym. Twój organizm wie lepiej, czego mu potrzeba. Jednak pod żadnym pozorem nie rezygnuj z codziennej porcji ruchu, postaraj się zaczynać każdy dzień od niezbyt forsownych ćwiczeń. Ważna jest także dieta. Dostarczaj organizmowi odpowiedniej ilości białka. Jedz nabiał, ryby i drób oraz rośliny strączkowe. Podczas kwadratury Słońca z Jowiszem (5-9 sierpnia) grożą ci udary i oparzenia, nie tylko słoneczne. Wzrośnie także ryzyko wypadków. Uważaj więc na siebie. W ostatnim kwartale roku odzyskasz dawny wigor. Urodzonym w pierwszej dekadzie znaku może zacząć dokuczać kręgosłup. Zwróć uwagę, jak siedzisz i nie garb się.

Życie rodzinne :
Zabawy, imprezy i liczne spotkania wypełnią ci niemal cały karnawał. Nawiązane na balach i prywatkach znajomości rozwiną się wiosną, a latem będziecie już przyjaciółmi na dobre i na złe. Z nowymi znajomymi połączą cię nie tylko wspólne pasje, ale i styl życia. Może się okazać, że kochacie Skandynawię, wędrówki po górach lub macie dzieci albo wnuki w tym samym wieku. W związku z tym wspólny wyjazd na wakacje uznacie za doskonały pomysł. Spory dotyczące spraw majątkowych lub mieszkaniowych położą się cieniem na twoich relacjach z rodziną. Będziesz, Strzelcu, zaskoczony, jak bardzo zmienią się twoi krewni, gdy przyjdzie walczyć o podział spadku lub prawo do nieruchomości. Podczas trygonu Jowisza z Neptunem (5-25 sierpnia) zapragniesz zrobić coś dobrego dla innych. Możesz zacząć udzielać się społecznie lub przygarnąć do domu czworonoga ze schroniska. Staniesz się także bardziej wyczulony na niesprawiedliwość. Jeśli uznasz, że komuś dzieje się krzywda, bez wahania staniesz w jego obronie.


Horoskop czytano: 59,175 razy