Wiadomości Plotki

Horoskop na 2018 - Wodnik

Wodnik
Horoskop dla urodzonych w okresie: 20.01 - 18.02

Miłość i przyjaźń:
Sprawy sercowe w tym roku nie będą dla ciebie numerem jeden. Między tobą a partnerem nieustannie może dochodzić do sprzeczek, na szczęście drobnych. Jedynie podczas kwadratury Wenus z Uranem (11-15 stycznia) sprawy mogą przybrać niekorzystny obrót, zwłaszcza jeśli podzieli was kwestia pieniędzy lub domu. Wówczas najlepszym rozwiązaniem okaże się zwrócenie się do osoby, którą oboje cenicie i szanujecie, by podjęła się roli mediatora. Wywiąże się z niej znakomicie i już w lutym po kryzysie w waszym związku nie będzie śladu. Samotne Wodniki na poszukiwanie miłosnych zdobyczy niech ruszą po 13 czerwca. Nie będziesz wtedy szukać długo ani specjalnie daleko. W twoim najbliższym otoczeniu pojawić się może ktoś, kto cię polubi. Możliwe, że połączą was podobne zainteresowania, oddanie dla jakiejś idei czy wspólna działalność społeczna. Jeśli jednak zechcesz oczekiwać czegoś więcej niż przyjaźń, powinieneś, Wodniku, od razu wysłać wyraźny sygnał. Z decyzją o zaręczynach lub wspólnym zamieszkaniu wstrzymaj się do drugiej dekady listopada, gdy Jowisz zacznie ci sprzyjać ze znaku Strzelca.

Finanse i praca:
Twój umysł stanie się otwarty i chłonny, dlatego w tym roku nie powinieneś, Wodniku, przepuścić żadnych szkoleń ani kursów. Nawet studia podyplomowe okażą się łatwe, a zgłębianie interesującej cię dziedziny sprawi ci niekłamaną przyjemność. Nowe plany snuć będziesz od początku roku, jednak dopiero po 15 maja, gdy Mars znajdzie się w twoim znaku, dostaniesz zielone światło na ich realizację. Do tego czasu nie wychodź przed szereg, bo nie spotkasz się ze zrozumieniem. Szansę przejścia do nowej firmy da ci Słońce w kwadraturze z Jowiszem (5-9 sierpnia), jednak nie od razu się tam zaaklimatyzujesz. Kultura i regulamin mogą być tak różne od tego, do czego przywykłeś, że w pierwszych tygodniach będziesz pluć sobie w brodę, że dałeś się skusić wyższym stanowiskiem czy lepszym zarobkiem. Niepotrzebnie. Już we wrześniu kryzysowa sytuacja uświadomi ci, że wszystkie nakazy i zakazy oraz niezrozumiałe z pozoru procedury mają głęboki sens. Falę okazji na korzystne interesy i inwestycje przyniesie Wenus w koniunkcji z Uranem (26-30 marca). Biegnij wówczas na zakupy, zwłaszcza jeśli marzy ci się nowy komputer, samochód lub model smartfona. Jedynie podczas kwadratury Wenus z Jowiszem (23-27 kwietnia) pilnuj swoich pieniędzy. Z twojego konta mogą bowiem nagle zacząć znikać większe sumy, ale nie będzie to wcale sprawka złodziei.

Uroda i zdrowie:
Twój organizm będzie w tym roku wyjątkowo odporny na infekcje i wytrzymały na fizyczne obciążenia. Nie znaczy to jednak, że możesz przestać o siebie dbać. Dlatego, aby być zdrowym, stosuj zróżnicowaną dietę, bogatą we wszystkie produkty, no, może z wyjątkiem tłustych mięs i słodyczy. Nie żałuj sobie za to suszonych owoców, ziaren i kasz - są bogatym źródłem witamin z grupy B. Większą potrzebę aktywności fizycznej odczujesz podczas pobytu Marsa w twoim znaku (15 maja-12 sierpnia i 11 września-14 listopada). Jeśli rozpoczniesz wtedy trening - czy to jogi, czy joggingu - poczynisz zaskakująco szybkie postępy. Nie wolno ci teraz lekceważyć żadnych dolegliwości i zamiast iść do lekarza, czekać, aż po prostu same miną. Mogą mieć podłoże hormonalne. Warto przebadać przede wszystkim tarczycę.

Życie rodzinne :
Kontakty z otaczającymi cię ludźmi staną się bliższe i serdeczniejsze. Otworzysz się na nowe znajomości i chętnie zaprosisz przyjaciół do swego domu. Pod wpływem Urana w znaku Byka (od 15 maja) odkryjesz w sobie zamiłowanie do gotowania, pieczenia ciast lub robienia nalewek. Szkoda byłoby kosztować tych przysmaków w samotności. Twój dom stanie się więc popularnym adresem spotkań nie tylko w weekendy. Nawet w tygodniu zawsze znajdzie się ktoś, kto zapragnie cię odwiedzić, nie zwracając uwagi na to, że po pracy możesz być zmęczony i chcieć wcześniej pójść spać. Dla rodziny okażesz się niezastąpionym źródłem wiedzy genealogicznej. Także ci, którzy śmiali się, gdy przekopywałeś internetowe archiwa, teraz z wypiekami na twarzy będą słuchać historii o wspólnych przodkach.


Horoskop czytano: 79,922 razy