Wiadomości Plotki

Horoskop na 2018 - Ryby

Ryby
Horoskop dla urodzonych w okresie: 19.02 - 20.03

Miłość i przyjaźń:
Karnawał, a zwłaszcza jego druga potowa, sprzyja nagłym zauroczeniom. Ale nie każda osoba, która wyczynia cuda na parkiecie, okaże się partnerem, na którego możesz liczyć w codziennym życiu. Decyzje uczuciowe podejmuj więc rozważnie, szczególnie podczas kwadratury Marsa z Neptunem (14-20 lu¬tego) i słuchaj tego, co o twoich wyborach mówią przyjaciele. Być może zwrócą ci uwagę na coś, czego ty w miłosnym amoku po prostu nie dostrzegasz. Jeśli jesteś w związku, waszą wspólną łódką zachwiać mogą w tych dniach gwałtowne burze, ale niebo w końcu się rozjaśni. Do tego czasu po prostu prze¬czekaj. Nie rzucaj się w ramiona przypadkowych osób ani nie składaj wniosku o rozwód. Już w połowie marca zapomnicie, z jakiego powodu jeszcze nie tak dawno skakaliście sobie do oczu. Związki ze stażem, w których namiętność dawno ustąpiła miejsca nudzie i łóżkowej rutynie, mogą w tym czasie przeżywać drugą młodość. Samotnym Rybom aż do późnej jesieni depcze po piętach miłość. Jeżeli masz wrażenie, że gdzie się nie obrócisz, tam wpadasz na tę samą osobę, może to znak, że jesteście sobie przeznaczeni? Przekonasz się o tym podczas trygonu Wenus z Neptunem (31 maja-4 czerwca), a w październiku wiele szczęśliwie zakochanych Ryb usłyszy weselne dzwony.

Finanse i praca:
Masz szansę dokonać w tym roku więcej od innych, bo oprócz refleksu masz, Rybko, intuicję. Dostrzeżesz więc błędy, które umkną uwadze współpracowników i uchronisz firmę przed problemami. Szef byłby idiotą, gdyby nie nagrodził cię za to premią lub awansem. A bądź pewna, że nim nie jest. Spodziewaj się zatem należytej gratyfikacji. Jeśli marzysz o nowej pracy, dobrym momentem, by zapukać do drzwi upatrzonej firmy, jest trygon Słońca z Jowiszem (3-7 lipca). Za to czas między 11 a 15 września spędzisz na targach, konferencji lub szkoleniu. I co bardzo ważne, mniej będzie tam teoretycznych wykładów, a więcej praktycznej nauki. Wyniesione stamtąd cenne umiejętności wykorzystasz nie tylko u swego aktualnego pracodawcy. Niektóre Ryby dojdą bowiem do wniosku, że najwyższy czas nie tyle przejść do konkurencji, ile się nią stać. Nie zrazi cię nawet rywalizacja z branżowym potentatem. Znając jego słabe strony, będziesz wiedzieć, na co postawić i przejmiesz kilku kluczowych klientów. Zyski będą większe, niż początkowo, Rybo, zakładałaś. Chcesz zarobić jeszcze więcej? Nic nie stoi na przeszkodzie. Gwiazdy mówią, że masz korzystny czas przynajmniej do 7 listopada. Później wystrzegaj się ryzykownych interesów i ciesz się tym, co już osiągnęłaś.

Uroda i zdrowie:
Nie poddawaj się, Rybko, zimowej chandrze. Codziennie rano uśmiechaj się do swojego odbicia w lustrze. W ten sposób dobrze zaczniesz każdy dzień, a to, co zobaczysz, ustrzeże cię przed niemądrymi pomysłami, jak na przykład drastyczna głodówka czy operacja nosa. W dniach 11 lutego-7 marca, gdy w twoim znaku będzie przebywać Wenus, pokochasz wreszcie siebie i nauczysz się podkreślać swoje atuty. Możesz wtedy wybrać się na duże zakupy. Odwiedzaj zatem sklepy odzieżowe, perfumerie, fryz¬jera lub zafunduj sobie wyjazd do luksusowego spa. Niewykluczone, że pod koniec roku przejdziesz jakiś zabieg, ale nie obawiaj się - trafisz w bardzo dobre, doświadczone ręce. W przypadku badań i analiz wyniki nie będą złe.

Życie rodzinne :
Dzięki Jowiszowi w Skorpionie masz szansę nabyć więcej asertywności. Nauka nie zawsze będzie przyjemna. Szczególnie w sierpniu, gdy możesz się natykać na wyjątkowo wredne, złośliwe lub po prostu podłe osoby. Jeżeli jednak nie uciekniesz, tylko odważnie staniesz z nimi w szranki, zyskasz siłę i pewność siebie. Zacznij trening od odmawiania namolnym sprzedawcom, częstującym cię w sklepie hostessom i telemarketerom. W domu bez obaw stawiaj swoje warunki i mów głośno o tym, co ci się nie podoba. Tylko w ten sposób możesz coś zmienić. Twoją przemianę najszybciej dostrzeże rodzina. Najbliżsi prze¬staną wchodzić ci na głowę i traktować cię jak darmową służbę. W efekcie zyskasz więcej czasu dla przyjaciół. Ale tylko tych prawdziwych, szczerych i lojalnych. Sekstyl Marsa z Saturnem (23-30 listopada) pomoże ci bowiem zakończyć układy oparte na wiecznych ustępstwach z twojej strony.


Horoskop czytano: 81,292 razy