Wiadomości Plotki

Horoskop na 2018 - Byk

Byk
Horoskop dla urodzonych w okresie: 20.04 - 20.05

Miłość i przyjaźń:
W stałych związkach przypływ namiętności. Oddaliliście się od siebie? Nigdy nie jest za późno, by znów przypomnieć sobie, co kiedyś was połączyło. O wiele łatwiej przyjdzie wam się porozumieć, nawet na bardzo.trudne tematy, podczas trygonu Wenus z Plutonem (15-19 kwietnia). Mówić będziesz wówczas otwarcie o swoich uczuciach i możesz liczyć na wzajemność. Jeżeli jesteś samotnym Bykiem, w pierwszej połowie roku nie zabraknie ci okazji do poznania kogoś interesującego. Jowisz w twojej sferze relacji może przynieść jednak nadmiar adoratorów i twardy orzech do zgryzienia: komu dać szansę,a kogo odrzucić? Niewykluczone, że osoba, na którą postawisz, okaże się pomyłką. Zwłaszcza jeśli decyzję podejmiesz w czasie kwadratury Wenus z Neptunem (5-9 maja). Trudno, tak bywa, ale historia wcale nie musi się powtórzyć. Jeżeli zaś w nowy związek zaangażujesz się podczas trygonu Wenus z Jowiszem (od 27 lutego do 3 marca), może się to skończyć nawet ślubem w jesiennej scenerii.

Finanse i praca:
Zależy ci na tym, żeby wszystko było zrobione solidnie i na czas, ale są na to lepsze metody niż musztrowanie współpracowników czy tym bardziej szantażowanie ich. Nie stawiaj im zbyt wysokich wymagań. Zwłaszcza jeśli nie jesteś ich formalnym przełożonym. Jeżeli zaczniesz się zachowywać jak szef, licz się z tym, że zawiążą sojusz przeciwko tobie, co może skończyć się nawet twoim odejściem z firmy. Nie myśl, że uda ci się zabłysnąć bez pomocy. W tym roku możesz osiągnąć sukces, tylko działając zespołowo. Zrób więc wszystko, co w twojej mocy, by ten zespół scalić i zmotywować. Nie obawiaj się, szef i tak będzie wiedział, kto jest jego siłą napędową, i wynagrodzi ci to w stosownym czasie, najpewniej między 24 a 29 lipca. Bądź więc wtedy w firmie. Jeżeli rozglądasz się za nową pracą, nie ukrywaj tego przed rodziną i znajomymi. Jak inaczej ktoś mógłby ci pomóc? A możesz teraz liczyć na wsparcie, a nawet protekcję ze strony ludzi, którzy znają cię, ufają ci i nie boją się za ciebie poręczyć. Jeśli sam jesteś szefem lub masz własną firmę, w czasie kwadratury Wenus z Jowiszem (22-29 czerwca) możesz stanąć przed dylematem: zatrudnić znajomego bez kwalifikacji czy obcą osobę, ale za to kompetentną? Oba rozwiązania mają plusy i minusy, dobrze przemyśl więc podjętą decyzję. Finansowo wyjdziesz na swoje. Rozpoczęte jakiś czas temu inwestycje zaczną przynosić zyski. Gotówkę zainwestujesz tam, gdzie już wkrótce wyciągniesz kilka razy więcej, niż włożyłeś.

Uroda i zdrowie:
Sam wiesz, Byku, co jest twoim największym grzechem. Za mało ruchu i zamiłowanie do ciężkich po-traw oraz alkoholu. Masz jednak szansę się poprawić. Już wiosną zainwestuj w rower lub kijki do nordic walkingu i w ten sposób pokonuj codzienną drogę do pracy i z powrotem. Szybko zauważysz, że możesz zapiąć pasek o jedną dziurkę wcześniej, o ile spalonych kalorii nie uzupełnisz z nawiązką podczas wieczornych biesiad. Jeżeli cię to motywuje, pobierz odpowiednią aplikację na smartfona i chwal się znajomym swoimi codziennymi dokonaniami. Nie umawiaj się na zabiegi kosmetyczne ani na wizytę u dentysty podczas opozycji Wenus z Neptunem (22-29 lipca). Nawet w sterylnym gabinecie możesz złapać zakażenie.

Życie rodzinne :
Bądź, Byku, mądrym, wyrozumiałym rodzicem i nie czepiaj się o byle co. Pozwól dzieciom mieć własne zdanie, gust (nawet koszmarny) i popełniać błędy. Niech ubierają się, jak chcą, i urządzają swój pokój według własnego widzimisię. Tak naprawdę nie ma to żadnego znaczenia, bo moda szybko się zmienia, a uratować może wasze relacje. Życie towarzyskie rozkręci się w karnawale, a ty ze zdumieniem odkryjesz w sobie duszę wodzireja. Imprezy, które zorganizujesz, okażą się twoim wielkim sukcesem, bo za¬dbasz o każdy najdrobniejszy szczegół - od doskonałej muzyki, poprzez efektowne dekoracje, do wyszukanego menu. Chętnie gościć będziesz u siebie rodzinę i znajomych, nie tylko podczas świąt, racząc ich własnoręcznie przygotowanymi przysmakami i trunkami. Ich entuzjastyczne reakcje wprawią cię w stan bliski euforii.


Horoskop czytano: 76,095 razy