Wiadomości Plotki

Horoskop na 2018 - Bliźnięta

Bliźnięta
Horoskop dla urodzonych w okresie: 21.05 - 21.06

Miłość i przyjaźń:
Samotne Bliźnięta łatwo będą ulegać namiętnościom. Wystarczy krótka wymiana zdań, jeden taniec lub zalotny uśmiech, a już stracisz, Bliźniaku, głowę, pewien, że oto spotkałeś swoją drugą połowę. Z takim podejściem rozczarowania masz jak w banku. Ale się otrząśniesz i znajdziesz sobie jakiegoś atrakcyjnego pocieszyciela lub pocieszycielkę. Wyjątkiem będą Bliźnięta z ostatnich dni znaku, niety-powo, jak na nie, wierne i stałe w uczuciach. Jeżeli się zakochasz, to tym razem zechcesz zachować ten fakt w tajemnicy. Dlatego obiekt twoich westchnień pozostanie pewien, że łączy was jedynie przy¬jaźń. Skoro ci to odpowiada, kochaj nadal skrycie. Ale nie miej pretensji, gdy podczas opozycji Wenus z Neptunem (23-27 lipca) okaże się, że spotyka się już z kimś innym. Cóż, wygląda na to, że przegapiłeś swoją szansę. Dla stałych związków najbardziej obiecująco zapowiada się przełom sierpnia i września. Możesz wówczas stanąć na ślubnym kobiercu lub powitać na świecie nowego członka rodziny.

Finanse i praca:
Pierwsza połowa roku upłynie ci na niezbyt ciekawych, rutynowych zajęciach. Są one jednak konieczne, by po 29 czerwca, bez zbędnych obciążeń i zaległości, ruszyć z nowymi projektami. Największą krea-tywnością i inicjatywą wykażesz się podczas koniunkcji Słońca z Merkurym (7-11 sierpnia i 18-22 wrześ¬nia). Odkryjesz nowe, skuteczne metody działania i wyszkolisz w nich kolegów. Niektóre pomysły przydałoby się jednak chronić przed nieuczciwą konkurencją i je opatentować. W czasie pobytu Mer¬kurego w znaku Skorpiona (10-31 października) szef może złożyć ci propozycję nie do odrzucenia. Albo mniejsze zarobki na etacie, albo takie jak dotąd, na umowie o dzieło lub w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Dobrze skalkuluj, co ci się bardziej opłaca, zanim podejmiesz decyzję. Nie żeby nie można było jej cofnąć czy zmienić, ale wiązać się to będzie z ogromnym zamieszaniem i czasem straconym w urzędach. Poszukiwaniu nowej pracy sprzyja koniunkcja Słońca z Jowiszem (22-28 listopada). Umów się w tym czasie na rozmowę kwalifikacyjną, a pokonasz konkurencję. Pie¬niądze nie będą wpadać ci do kieszeni tak łatwo jak dotąd. Trzeba będzie nieźle się natrudzić, by wyjść na swoje, ale przynajmniej nie wydasz ich lekką ręką, bo będzie ci zwyczajnie szkoda. Dlatego na koniec roku dochrapiesz się całkiem pokaźnych oszczędności.

Uroda i zdrowie:
Za sprawą Saturna w kwinkunksie możesz się, Bliźniaku, czuć przemęczony, zwłaszcza w styczniu, kwietniu i w okresie wakacji. Uważaj szczególnie w czasie dłuższych wędrówek i górskich wspinaczek. Mogą odnowić się stare schorzenia, na przykład problemy ze stawami i kręgosłupem. Dbaj o zęby. Syg¬nałem ich osłabienia może być nadwrażliwość na zimno i gorąco. Jeśli masz jeszcze jakieś stare plomby, najwyższy czas je wymienić. Jeżeli lekarze bezskutecznie poszukują przyczyny twoich dolegliwości, za¬sugeruj im badanie w kierunku pasożytów, boreliozy lub egzotycznych chorób. Niestety, aby w pełni wyzdrowieć, będziesz musiał, Bliźniaku, dołożyć do leczenia z własnej kieszeni. Może się okazać, że niektóre badania są wyłącznie płatne albo czas oczekiwania w NFZ zdecydowanie za długi. Trudno, zdrowie jest bezcenne. Zrozumiesz to w grudniu, gdy wreszcie poczujesz się znakomicie.

Życie rodzinne :
Więcej czasu spędzisz we własnych czterech ścianach, odnawiając je i pucując z podziwu godną perfekcją. Bałagan, który kiedyś z dumą nazywałeś twórczym nieładem, zacznie ci teraz mocno prze-szkadzać, doprowadzisz więc do porządku swoje otoczenie. Do szczotki i mopa zagonisz również po¬zostałych domowników. Lato obfitować będzie w rodzinne spotkania: śluby, chrzciny, jubileusze. Chwilami będziesz mieć dość swoich krewnych. Na szczęście jako odskocznia pojawi się zaproszenie od strony rodziny partnera. Ale możesz się poczuć, jakbyś wpadł z deszczu pod rynnę. Stare znajomości odkurzysz podczas sekstylu Merkurego z Saturnem (10-14 października). Wówczas ze zdumieniem stwierdzisz, że znajomy ze szkoły lub kolega z podwórka od lat mieszka dwa kroki od ciebie, tylko jak dotąd nie mieliście okazji na siebie wpaść.


Horoskop czytano: 75,017 razy