Wiadomości Plotki

Horoskop na 2018 - Rak

Rak
Horoskop dla urodzonych w okresie: 22.06 - 22.07

Miłość i przyjaźń:
W twoim sercu już wiosną zrobi się o wiele cieplej. Może odżyją stare sentymenty, a może narodzi się nowa miłość? To, co w maju wyda ci się tylko przelotnym flirtem, latem może nabrać rumieńców, a je- sienią zaprowadzić cię nawet przed ołtarz. Jeżeli żyjesz z kimś na kocią łapę, podczas trygonu Wenus z Jowiszem (25-28 lutego) możesz wreszcie usankcjonować swój związek. Jeśli to za wcześnie, by zdążyć dopełnić niezbędnych formalności, kolejna okazja pojawi się na przełomie maja i czerwca. Dla samotnych Raków szansą na poznanie właściwej osoby okaże się koniunkcja Merkurego z Wenus w Skorpionie (połowa października). Wyjdź wówczas z cienia i nastaw swój radar na miłosne sygnały. Spiesz się, bo już w czasie wstecznego ruchu Wenus w Wadze (od 31 października do 15 listopada) na twojej drodze do szczęścia pojawią się komplikacje, nieporozumienia lub problemy z nawiązaniem kontaktu. Jeżeli od dawna darzysz kogoś uczuciem, na dwoje babka wróżyła. Albo doczekasz się wreszcie wzajemności, albo zmienisz obiekt adoracji na kogoś, kto zauważy cię i doceni. Tak czy owak jeszcze przed sylwestrem wylądujesz w szczęśliwym związku i o to przecież chodzi.

Finanse i praca:
Uwierz, Raku, w siebie i wykaż więcej inicjatywy. W przeciwnym razie szef może uznać, że narzekając i marudząc, wprowadzasz złą atmosferę w zespole, i wezwie cię na dywanik lub nawet pokaże drzwi. Nie krytykuj pomysłów innych, nawet jeśli wydają ci się całkowicie nietrafione. W każdym można znaleźć coś pozytywnego, więc zamiast je torpedować, zaproponuj twórcze modyfikacje. Będzie to o wiele lepiej przyjęte. Twoja wyobraźnia plus konsekwencja i ostrożność przydadzą się podczas trygonu Merkurego z Jowiszem (17-21 czerwca), gdy zostaniesz odpowiedzialny za bardzo istotny odcinek prac. To ważny sprawdzian, który - jeśli zdasz go pozytywnie - zaprowadzić cię może na fotel kierownika. Od 13 czerwca do 9 lipca Wenus sprzyja twoim finansom. Nadgodziny okażą się wyjątkowo opłacalne, możesz również otrzymać premię po ukończeniu jakiegoś projektu. A że nie szykują się żadne nieoczekiwane wydatki, uda ci się sporo zaoszczędzić. Może warto pomyśleć o inwestycjach. Jeżeli dokonasz ich między 11 a 29 sierpnia, okażą się wyjątkowo korzystne. Uda ci się kupić mieszkanie, samochód, kawałek ziemi za miastem. Pierwsza połowa września sprzyja zakładaniu własnej firmy. Ryzyko, że nie trafisz w niszę na rynku, jest wówczas minimalne.

Uroda i zdrowie:
Uprawiasz jogę? Jeśli nie, masz w tym roku najlepszy czas, by zacząć. Dzięki tym prostym w zasadzie ćwiczeniom nie tylko wzmocnisz i ujędrnisz ciało, ale zyskasz także pewność siebie, energię i dobry na¬strój. Odpoczniesz psychicznie, odzyskasz wewnętrzną równowagę i spokój, w związku z czym twoje zdrowie również się poprawi. Znikną bóle brzucha, głowy i kręgosłupa, które miały podłoże nerwowe. Sam wiesz, że za mato się ruszasz. Spacery, nawet z kijkami, ale tylko od czasu do czasu nie wystarczą. Najlepsze efekty dadzą systematyczne pływanie i jazda na rowerze. Tylko drugi i trzeci tydzień maja powinieneś spędzić, Raku, na niższych obrotach, bo pod wpływem kwadratury Marsa z Uranem, forsując się, możesz wyłącznie sobie zaszkodzić. Latem może cię męczyć nawracająca opryszczka. Jeżeli poczujesz swędzenie w okolicach ust, szybko potrzyj to miejsce plasterkiem cebuli.

Życie rodzinne :
Rok 2018 sprzyja umacnianiu rodzinnych więzi i tworzeniu nowych. Twoja rodzina może się wkrótce powiększyć. Jeśli nie przez narodziny dziecka, to za sprawą czyjegoś małżeństwa lub odnalezionej na nowo zapomnianej linii drzewa genealogicznego. Albo też nowego czworonożnego przyjaciela. Zawsze, ale szczególnie w czasie opozycji Słońca z Saturnem (23-29 czerwca) miej na względzie osoby starsze. Słuchaj ich rad, nawet jeśli wydają ci się nieżyciowe, a nie popełnisz błędu. Nie bój się zawierać nowych znajomości. Nie myśl o tym, jak oceniają cię nowo poznani ludzie, bo niepotrzebnie się spinając, wychodzisz na sztywniaka. Owszem, może się zdarzyć, że komuś się nie spodobasz, ale czy naprawdę jest się czym przejmować?


Horoskop czytano: 83,506 razy