Wiadomości Plotki

Horoskop na 2018 - Lew

Lew
Horoskop dla urodzonych w okresie: 23.07 - 22.08

Miłość i przyjaźń:
Przekonasz się w tym roku, że miłość to nie zabawa. Partner będzie mieć dość twojego niefrasobliwego podejścia i zażąda większego zaangażowania w związek albo wręcz jednoznacznych deklaracji. Jeżeli spotykacie się już dłuższy czas, spodziewaj się oświadczyn. Może to nastąpić w czasie koniunkcji Słońca z Jowiszem (22-28 listopada). Popularność przyniesie ci sekstyl Merkurego z Wenus w pierwszych dniach września. Będziesz wówczas, Lwie, oblegany przez adoratorów, czy jesteś z kimś, czy nie. Niektóre samotne Lwy odkryją w tym czasie, że mają cichego wielbiciela. Nie będziesz jednak chciał ułatwiać mu zadania i nie dasz po sobie poznać, że wiesz o skrywanym uczuciu. Jeśli brakuje ci emocji, przygód i ekscytacji, znaleźć je możesz w czasie trygonu Marsa do Wenus (6-12 listopada). Masz wówczas szansę nawiązać namiętny romans, krótki i gwałtowny, ale za to jakże ekscytujący. Dobrze strzeż jednak swoich sekretów, bo to, z kim i gdzie się spotykasz, stać może się tajemnicą poliszynela.

Finanse i praca:
W pracy ktoś inny przyjmie teraz rolę lidera. Oddasz mu ją, jednak bez żalu. Wystarczy ci funkcja szarej eminencji. I tak twoja pozycja jest wystarczająco mocna, by żadna decyzja nie zapadała bez twojej zgody. Odpowiedzialność za ewentualne błędy zaś spadnie na innych. Szef jednak nie do końca będzie ci ufać. Czyżby słusznie podejrzewał, że uważasz się za mądrzejszego od niego i czekasz tylko na okazję, by udowodnić to samej górze? Nie daj się sprowokować do rywalizacji, nie bierz udziału w niepotrzebnych dyskusjach podczas opozycji Słońca z Plutonem (9-15 lipca). Stracisz tylko nerwy na użeranie się z ludźmi, do których i tak nic nie dociera. Lepiej zająć się swoimi sprawami. Jeśli szukasz lepszej pracy, w czasie koniunkcji Słońca z Merkurym (7-11 sierpnia) możesz otrzymać ciekawą ofertę. Nie obawiaj się, jeśli będzie to coś zupełnie innego od tego, czym się dotąd, Lwie, zajmowałeś. Ewentualne braki w wiedzy czy doświadczeniu uda ci się nadrobić do końca września. Ucz się także od starszych stażem współpracowników i nie wstydź się pytać, gdy czegoś nie rozumiesz. Twoje działania przyniosą największy dochód podczas koniunkcji Słońca z Jowiszem (22-28 listopada). Jeżeli jednak zdecydujesz się otworzyć firmę w czasie kwadratury Słońca z Neptunem (3-7 grudnia), licz się z tym, że przez jakiś czas będziesz zmuszony dokładać do interesu.

Uroda i zdrowie:
Siedzący tryb życia nikomu nie służy, a tobie może szczególnie zaszkodzić. Masz bowiem skłonność do chorób serca i układu krążenia. Najlepsza profilaktyka to umiarkowany wysiłek i dużo ruchu. Podnieś się więc z wygodnego fotela i idź choćby na krótki spacer, samochód zaś zostaw tylko na dłuższe trasy. Na krótszych świetnie sprawdzi się rower. Dieta też jest istotna, ale gdy zaczniesz regularnie uprawiać sport, odkryjesz, że mniej ciągnie cię do tłustych, ciężkich potraw, pojawi się za to ochota na świeże warzywa i owoce. Nerwy, które ponieść mogą cię podczas przedświątecznej gorączki, ukoi masaż wonnymi olejkami.

Życie rodzinne :
W tym roku powinieneś. Lwie, przyjrzeć się dokładniej swoim relacjom. Które z nich naprawdę wnoszą coś w twoje życie, a które kosztują zbyt dużo czasu i energii? Wiosna, lato i wczesna jesień sprzyjają pozbywaniu się zbędnych obciążeń i niechcianych zobowiązań. Jeśli tylko się postarasz i zapanujesz nad emocjami, uda ci się zażegnać konflikty lub powyjaśniać nieprzyjemne sprawy w rodzinie. Działaj dyplomatycznie, uważając, by nie obrazić zwłaszcza jej starszych członków, ale też pilnuj swoich interesów. Nie pozwól, by ktoś wpychał się z buciorami w twoje życie i mówił, co masz robić. A może się tak zdarzyć w czasie kwadratury Marsa do Urana (10-21 maja). Sierpień sprzyja towarzyskim spotkaniom i udanym wyjazdom, podczas których chętnie zawrzesz nowe i odnowisz stare przyjaźnie. Nie daj się tylko wrobić w remontowanie mieszkania. Na to przyjdzie czas we wrześniu. Wakacyjny urlop spędź tak, jak naprawdę lubisz. Panie Lwy jesienią usłyszeć mogą tykanie zegara biologicznego. Tak, to ostatni dzwonek, by zdecydować się na pierwsze lub kolejne dziecko.


Horoskop czytano: 69,637 razy