Wiadomości Plotki

Horoskop na 2018 - Panna

Panna
Horoskop dla urodzonych w okresie: 23.08 - 22.09

Miłość i przyjaźń:
Masz przed sobą doskonały rok dla spraw sercowych. Najszczęśliwsza pod tym względem będzie zima, a zwłaszcza okres pobytu Wenus w znaku Ryb (11 lutego - 5 marca). Nie licz jednak, Panno, na fajerwerki. Przez dłuższy czas łączyć będzie was zwykła znajomość, która z czasem zmieni się w przyjaźń, a w drugiej połowie roku w wielką, miłość. Nie zwykłaś tracić głowy dla nikogo, ale tym razem zrobisz wyjątek i nie będziesz żałować. Na ochłodzenie w uczuciach uskarżać możesz się podczas kwadratury Wenus z Saturnem (10-15 marca). Rozdzielić może was nadmiar obowiązków lub wyjazd służbowy. Ale już w kwietniu odbijecie to sobie z nawiązką. I tylko w czasie opozycji Wenus z Plutonem (4-8 czerwca) możesz się stać nadmiernie podejrzliwa. Zacznie ci się wydawać, że partner coś kombinuje, do kogoś dzwoni, wysyła wiadomości, z kimś się spotyka za twoimi plecami. Szybko jednak zrozumiesz, że za bardzo ponosi cię fantazja, bo rzekoma zdrada może się okazać przygotowywanymi w głębokiej tajemnicy... zaręczynami.

Finanse i praca:
Nie musisz siedzieć po nocach ani knuć, jak pokonać konkurencję. Jedyne, co. Panno, musisz, to uwierzyć w swoje możliwości. Wówczas inni dostrzegą w tobie materiał na lidera. W pierwszej połowie roku skup się na swoich zadaniach i postaraj się doprowadzić je do końca, by po 29 czerwca poświęcić się wyłącznie własnemu rozwojowi. Nie pozwól, by rozpraszały cię drobiazgi, nie rób za innych tego, co mogą zrobić sami. Skup się przede wszystkim na swoich celach, ale nie myśl, że osiągniesz cokolwiek na skróty. Jeśli ktoś zaproponuje ci pracę po znajomości, dobrze się zastanów, bo wplątać się możesz w sieć układów, zobowiązań i długów wdzięczności. I na dłużej utknąć w miejscu, które miało być tylko krótkim przystankiem na twej drodze do kariery. Nie ufaj za bardzo swojemu szczęściu podczas opozycji Słońca z Neptunem (6-10 września). To, co wygląda na atrakcyjną ofertę, może być najeżone haczykami. Dlatego uważnie czytaj umowy i dopytuj o każdy najdrobniejszy zapis. Czasy niepewności finansowej masz już za sobą. Wreszcie uda ci się wyjść na prostą i pozbyć długów. Nauczona, Panno, doświadczeniem, tym razem nie narobisz nowych. Jeśli nie będzie cię stać na szynkę-zjesz mielonkę, jeśli zbraknie funduszy na egzotyczną wycieczkę, pojedziesz na wczasy pod gruszą lub zostaniesz w domu. Dzięki temu zawsze będziesz na plusie, a nawet do końca roku uda ci się zaoszczędzić większą sumę na gwiazdkowe prezenty.

Uroda i zdrowie:
Zima nie jest, Panno, twoją ulubioną porą roku. Ale tym razem nie będzie ci straszna. Jeśli latem lub najpóźniej wczesną jesienią rozpoczniesz witaminową dietę, nie złapiesz nawet przeziębienia. Z chęcią za to przypniesz narty. Jeżeli jednak ostatni raz jeździłaś parę lat temu, weź najpierw kilka lekcji na oślej łączce, zanim zaczniesz zjeżdżać czarną trasą. W stresujących sytuacjach nie zamykaj się w sobie. Rozmowa z bliską sercu osobą ma naprawdę magiczną moc. Wrażliwość na zmiany pogody może dać ci się we znaki w listopadzie. Szykują się częste bóle głowy i wahania nastroju. I ogólne rozbicie. Zrób sobie wówczas przerwę od ciężko strawnej diety, a najlepiej przejdź na wegetarianizm. Z pewnością przysłuży się twojemu zdrowiu. I więcej wypoczywaj.

Życie rodzinne :
Nie przejmuj się krytyką starszych członków rodziny i bez wyrzutów sumienia spraw sobie nową pralkę, odkurzacz lub zmywarkę. Ułatwić sobie domowe prace możesz również, angażując do nich dzieci. Najwyższy czas, by przejęły część domowych obowiązków. W zamian przydałoby się jednak wydłużyć im trochę smycz. Własne problemy bliscy niech rozwiązują sami. Ty skup się na swoich planach. W czasie pobytu Merkurego w Skorpionie (10-31 października) znajdź czas dla ludzi, spotkaj się z przyjaciółmi, przypomnij sobie o tych, którzy kiedyś byli dla ciebie ważni. Twój dom domaga się remontu, a przynajmniej odświeżenia. Ile można patrzeć na odrapane drzwi czy popękane kafelki? Nie musisz wydawać przy tym fortuny. Możesz odmienić mieszkanie niewielkim kosztem, bo w czasie trygonu Merkurego z Saturnem (5-9 września) nie zabraknie ci pomysłów, jak zrobić coś z niczego lub dać starym gratom nowe życie. A gdy Merkury utworzy koniunkcję z Wenus (12-18 października), możesz kupić mieszkanie lub sprzedać je z zyskiem.


Horoskop czytano: 75,265 razy