Wiadomości Plotki

Horoskop miłosny.

Baran - Jesteś inteligentna, odważna i pewna siebie. Dla swojego partnera jesteś dużym wyzwaniem. Kto marzy o uległej żonce, czekającej na przybycie męża z pysznym obiadem - pomylił adres!
Czytano: 6,643 razy.

Byk - Charakteryzuje Cię siła i owaga. Jesteś uparta. Miłość w Twoim wydaniu to mieszanina zmysłów i życiowego pragmatyzmu. Chcesz też namiętności, a nie erotycznych sztuczek.
Czytano: 768 razy.

Bliźnięta - Wyróżniasz się pracowitością i zaradnością. Masz silny instynkt opiekuńczy. Chcesz mieć własny dom i dzieci. Często myślisz o założeniu rodziny. Szukając partnera, zawsze zastanawiasz się, czy byłby on dobrym ojcem.
Czytano: 741 razy.

Rak - Jesteś łagodną i cierpliwą osobą, chociaż rządzą Tobą emocje. Kto postanowił Cię zdobyć, na początek powinien trzymać się metody małych kroczków, zaś pierwszym etapem jest pozyskanie Twego zaufania.
Czytano: 753 razy.

Lew - Najgorsze, co może się przydarzyć Lwu, to wyglądać jaka szara myszka, być niezauważonym, stopić się z tłumem...
Czytano: 7,446 razy.

Panna - Panny często są uczciwe, dobre, czasem bojaźliwe. Jesteś spragniona miłości, wierna i bardziej sentymentalna niż chciałabyś. Często wątpisz w szczerość miłosnych wyznań, miewasz poczucie winy.
Czytano: 7,640 razy.

Waga - Waga to osoba pełna przeciwieństw. Lubisz porządek i stabilne życie. Patrzysz na świat przez pryzmat intelektu. Lubisz inteligentne rozmowy, okraszone poczuciem humoru.
Czytano: 690 razy.

Skorpion - Pod wpływem Marsa bywasz wojownicza i podenerwowana. Czasem wręcz wrogo nastawiona do otoczenia. Jesteś tajemnicza. Dobrze opanowałaś więc sztukę milczenia, które mówi wszystko.
Czytano: 1,001 razy.

Strzelec - Jesteś osobą praktyczną i przedsiębiorczą. Często pełna optymizmu, radości życia, kochasz przygody, wyznajesz zasadę, że kto nie gra ten nie wygrywa, dlatego nieobca Ci jest odrobina życiowego hazardu.
Czytano: 709 razy.

Koziorożec - Saturn sprawia że jesteś pracowita i solidna, czasem wręcz oziębła. Twoim dniem tygodnia jest sobota. Jesteś stała i konkretna. Miłość to pokusa, a jednocześnie problem, ponieważ boisz się emocji, wzruszeń i sytuacji, których nie kontrolujesz.
Czytano: 734 razy.

Wodnik - Jesteś gospodarna, zaradna i pracowita. Twój żywioł to powietrze, dlatego potrzebujesz dużo przestrzeni, wolności i swobody. Kusisz los, a przyzwyczajenie do ciągłych zmian uczy Cię podejmować ryzyko.
Czytano: 660 razy.

Ryby - Jesteś delikatna i skromna, czasem wręcz bojaźliwa. Masz spore powodzenie. Na pierwszy rzut oka robisz wrażenie bezbronnej i kruchej kobietki, a to wyzwala w mężczyznach opiekuńcze instynkty.
Czytano: 709 razy.