Wiadomości Plotki

Horoskop miłosny dla Waga .


znak zodiaku

Waga to osoba pełna przeciwieństw. Lubisz porządek i stabilne życie. Patrzysz na świat przez pryzmat intelektu. Lubisz inteligentne rozmowy, okraszone poczuciem humoru. Obiegowa opinia o tym, że jesteś partnerką idealną, wydaje się nieco problematyczna. Jeśli chcesz, potrafisz stworzyć czarującą atmosferę lecz pod uroczym, zachęcającym uśmiechem kryje się czujność zawodowego myśliwego.

Kobiety Wagi bardzo troszczą się o swoich najbliższych. Miłość to dla Ciebie rodzaj sztuki. Nie uznajesz słów "zawsze" i "nigdy". Nie lubisz dokonywać ostatecznego wyboru. Czujesz wtedy, że tracisz coś, czego, jeszcze nie zaznałaś. Oczywiście i Tobie zdarza się wpaść po uszy, niestety nie zawsze historie te kończą się happy endem. Mężczyźni w Twoim typie biegli w prawieniu komplementów, obdarzeni urokiem, pełni erotycznej fantazji, najeżą najczęściej do gatunku, który sprawdza się w romansach fascynujących, burzliwych i krótkich. Miewasz więc na swoim koncie wzloty i upadki, zdarza się, że wielokrotnie zakochujesz się i odchodzisz rozczarowana.

Poszukujesz kompromisu, estetycznego otoczenia, urządzonego elegancko mieszkania i częstych kontaktów z ludźmi. Potrafisz być szczęśliwa. Codzienne życie w części składa się z zajęć, o których nie chcesz mieć pojęcia. Bardziej pieniądze, interesują Cię piękne przedmioty i stroje, które można za nią kupić. Dlatego najszczęśliwsza byłabyś z mężczyzną, który rozpieszczałby Cię i traktował jak małą dziewczynkę.

Jesteś na tyle inteligentna aby ułożyć sobie życie w satysfakcjonujący sposób. On zyska w Tobie elegancką, czarującą partnerkę, obdarzoną poczuciem piękna. Nie wytrzymałabyś z pesymistą, odludkiem, a także z kimś, kto uważałby przybytki sztuki za miejsca dobre dla snobów i nudziarzy. Na szczęście związek z kimś takim nie wydaje się w ogóle prawdopodobny.

Jaki znak do Ciebie pasuje?

Miłość od pierwszego wejrzenia - Bliźnięta
Zmysłowy flirt - Wodnik
Zwariowana przygoda - Byk
Najlepszy przyjaciel - Panna

Jaki facet jest w Twoim typie?

Kobieta Waga gustuje w mężczyznach o harmonijnym usposobieniu i umiejącego
dostrzegać piękno.

Jaka jesteś w uczuciach?

Oj, umiesz sobie każdego faceta owinąć wokół palca! Dzięki wrodzonemu wdziękowi, elegancji i delikatności. A ich to właśnie totalnie kręci!

Co da Ci siłę w miłości?

W tym roku tylko róże! Musisz mieć je ciągle wokół siebie. Kwiaty, suszki, znaczki, gumki do włosów, pocztówki itp...

Facet spod Wagi

Ma ostry temperament. Jest też ciekawy świata, Ciebie, wydarzeń. Poszukuje nowych przyjaźni. Nie jest stały w uczuciach.

horoskop czytano: 688 razy.