Wiadomości Plotki

Horoskop miłosny dla Skorpion .


znak zodiaku

Pod wpływem Marsa bywasz wojownicza i podenerwowana. Czasem wręcz wrogo nastawiona do otoczenia. Jesteś tajemnicza. Dobrze opanowałaś więc sztukę milczenia, które mówi wszystko. Nie w Twoim stylu jest się spieszyć. Instynkt mówi Ci, że nie powinno się przedwcześnie zdradzać swoich zamiarów. Nie znasz letnich uczuć. Albo pochłaniają cię całkowicie, albo wcale. Pożądasz i nienawidzisz.

Bywasz niestała, ale jeżeli kogo zaś pokochałaś, pragniesz posiąść na zawsze. Nigdy nie dowierzasz swojej intuicji, pragniesz wiedzieć o mężczyźnie wszystko, czytać w jego myślach. Nie chciałabyś oddać serca człowiekowi powierzchownemu lub co najgorsze o tchórzliwemu. Kto chce zaskarbić sobie Twoje względy musi udowodnić Ci, że stać go na wiele, l jeszcze jedno. Nie powinien nigdy próbować zabawiać Cię opowieściami o swoich miłosnych podbojach. Nie masz ochoty dzielić z nikim miejsca ani w jego sercu, ani pamięci!

Twoje związki z partnerem bywają trochę zbyt intensywne. Zwykle zbyt wiele dajesz by łatwo się zadowolić. Prowadzisz życie pełne wzlotów i upadków i pełną determinacji walkę o dominację. Jak każdy szanujący się drapieżnik, staraj się być arbitrem, a nie niewolnikiem swoich pożądań. Emocje, nad którymi nie panujesz niszczą Cię. Na szczęście masz silną osobowość i kiedy trafisz na tego jedynego łączy Was bardzo silna więź. Przywiązujesz się do mężczyzny, którego szanujesz i podziwiasz, a Twój podziw nie zależy od urody, ani stanu konta. Trudno ci jest pogodzić się ze zdradą lub brakiem lojalności. Jeśli ktoś cię zawiedzie już nigdy nie jest tak jak było. Krainę gorących uczuć od lodowatej obojętności dzieli przepaść cieńsza niż włos.

Jaki znak do Ciebie pasuje?

Miłość od pierwszego wejrzenia - Rak
Zmysłowy flirt - Ryby
Zwariowana przygoda - Wodnik
Najlepszy przyjaciel - Waga

Jaki facet jest w Twoim typie?

Kobieta Skorpion szuka mężczyzn, którzy imponować jej będą odwagą, oraz tych tajemniczej osobowości.

Jaka jesteś w uczuciach?

Jesteś najbardziej namiętnym spośród znaków zodiaku, więc to zobowiązuje Cię do wiecznego flirtowania i wdawania się w miłosne afery.

Co da Ci siłę w miłości?

Tatuaż z chińskim ideogramem w takim miejscu, które nawet zimą bywa odsłonięte, a więc np. na ramieniu.

Facet spod Skorpiona

Ceni wygląd zewnętrzny, więc szare myszki nie mają szans.

horoskop czytano: 1,001 razy.