Wiadomości Plotki

Horoskop miłosny dla Koziorożec .


znak zodiaku

Saturn sprawia że jesteś pracowita i solidna, czasem wręcz oziębła. Twoim dniem tygodnia jest sobota. Jesteś stała i konkretna. Miłość to pokusa, a jednocześnie problem, ponieważ boisz się emocji, wzruszeń i sytuacji, których nie kontrolujesz. By się zakochać musisz mieć czas by dostrzec zalety charakteru mężczyzny. Nie wystarczy olśniewający uśmiech.

Jesteś systematyczna, wierna, można Ci zaufać. Budujesz swoje życie na solidnych postawach. Małżeństwo traktujesz z powagą. Ze swoim partnerem masz zamiar naprawdę spędzić resztę życia, więc zanim zdecydujesz się na ten krok, chcesz wiedzieć dokładnie z kim masz do czynienia. Potrzebujesz kogoś odbierającego na tej samej fali. Szukasz długo, lecz kiedy znajdziesz, nie masz ani cienia wątpliwości, że to właśnie ten. Twoje oczekiwania i plany są bardzo konkretne.

Takie wymagania może dobrze spełnić mężczyzna starszy od Ciebie, ponieważ wielką rolę we wzajemnym przyciąganiu odgrywa szczególny respekt. W miłości nie udaje się wszystkiego przewidzieć, ty zaś lubisz konkretne plany. Często towarzyszy Ci poczucie osamotnienia, a choć powściągliwość gniecie jak pancerz, nie umiesz go odrzucić.

Lubisz zaplanowane życie, w którym zawsze wiadomo jaki będzie następny punkt programu. Nie pasuje do Ciebie lekkoduch ani facet traktujący kobiety protekcjonalnie. Od mężczyzny oczekujesz, że będzie traktował Cię jak księżniczkę, nie masz nic przeciwko temu aby Cię rozpieszczał. Od kogoś zatrzymującego się przy wystawach z odzieżą z przeceny i zapraszającego Cię do baru szybkiej obsługi, uciekniesz gdzie pieprz rośnie.

Jaki znak do Ciebie pasuje?

Miłość od pierwszego wejrzenia - Panna
Zmysłowy flirt - Rak
Zwariowana przygoda - Skorpion
Najlepszy przyjaciel - Waga

Jaki facet jest w Twoim typie?

Kobieta Koziorożec ceni mężczyzn ambitnych, oszczędnych, nie unikających obowiązków.

Jaka jesteś w uczuciach?

Zakochujesz się od drugiego albo i piątego wejrzenia, trudno Cię zdobyć! Mimo powodzenia, sprawy serca traktujesz bardzo serio...

Co da Ci siłę w miłości?

Nie ma jak aromaterapeutyczna świeczka. Da Ci odwagę do wielkich czynów i nastrój do miłości. A tego będziesz potrzebować!!!

Facet spod Koziorożca

Z pozoru chłodny, ukrywa gorące, spragnione miłości serducho!

horoskop czytano: 715 razy.