Wiadomości Plotki

Horoskop miłosny dla Wodnik .


znak zodiaku

Jesteś gospodarna, zaradna i pracowita. Twój żywioł to powietrze, dlatego potrzebujesz dużo przestrzeni, wolności i swobody. Kusisz los, a przyzwyczajenie do ciągłych zmian uczy Cię podejmować ryzyko. Uciekając przed nudą, starasz się nie planować szczegółowo swego życia, lubisz niespodzianki. W sprawach partnerskich potrzebujesz niezależności, dlatego często zawarcie małżeństwa poprzedza długoletni nieformalny układ. Czasem na nim poprzestajesz. Uważasz, że od papierka bardziej liczy się chęć bycia razem.

Cechuje Cię spokój, szczerość i otwartość na towarzystwo i nowe znajomości. Masz poczucie humoru, wyróżnia Cię oryginalność i swobodny sposób bycia, które działają przyciągająco na mężczyzn znudzonych codziennością. Sama rozmowa z Tobą stanowi zapowiedź ożywczej odmiany.

Nie można Cię kupić. Łatwiej obdarzasz przyjaźnią, kochasz zaś tak, by uczucie nie stało się dla nikogo ciężarem. Gdy decydujesz się na stały związek, musisz być przekonana, że trafiłaś na człowieka, z którym jest Ci naprawdę wspaniale. Potrafisz bowiem korzystać z uroków wolności. Uważasz, że życie w pojedynkę również pełne jest pełne atrakcji i możliwości. Jesteś odpowiednią żoną dla mężczyzny ciekawego świata i spragnionego przygód, który nie ma zamiaru spędzić życia przed telewizorem.

Jaki znak do Ciebie pasuje?

Miłość od pierwszego wejrzenia - Bliźnięta
Zmysłowy flirt - Lew
Zwariowana przygoda - Byk
Najlepszy przyjaciel - Koziorożec

Jaki facet jest w Twoim typie?

Mężczyzna kobiety spod znaku Wodnika powinien być otwarty na nowoczesność, uzdolniony technicznie.

Jaka jesteś w uczuciach?

Szybko się zapalasz! Masz ogromne powodzenie, chłopcy szczególnie cenią Twój intelekt i poczucie humoru. Sprawiasz jednak wrażenie trzpiotki...

Co da Ci siłę w miłości?

Wszelkie symbole sercowe: biżuteria "serduszkowa", mała ramka do zdjęć, w którą oprawisz podobiznę ukochanego.

Facet spod Wodnika

Luzak, dowcipniś, żartowniś - facet, któremu wybacza się każdy psikus. Interesujący, choć wymagający...

horoskop czytano: 658 razy.