Wiadomości Plotki

Horoskop miłosny dla Byk .


znak zodiaku

Charakteryzuje Cię siła i owaga. Jesteś uparta. Miłość w Twoim wydaniu to mieszanina zmysłów i życiowego pragmatyzmu. Chcesz też namiętności, a nie erotycznych sztuczek. Spojrzysz przychylnym okiem na mężczyznę czule szepczącego komplementy i podziwiającego Twoje wdzięki w scenerii świec i szampana. Twój mężczyzna musi wykazać nie lada talent, aby wciąż rozniecać w Tobie pożądanie. Twoje wrażliwe strefy mieszczą się na szyi - pocałunki i delikatne muśnięcia są w stanie natychmiast pobudzić Twą erotyczną wyobraźnię!

Umiesz się odnaleźdź w każdej sytuacji. Lubisz uczucie trwałości i solidności. Traktujesz związek jak długoterminową lokatę w solidnym banku. Życie chwilą, uleganie kaprysom to nie Twoja rzeczywistość. Lubisz planować, zadowolenie daje ci fakt, że masz wyraźnie wytyczony cel w życiu. Posiadanie dóbr materialnych jest dla ciebie kluczem do szczęścia, gwarancją bezpieczeństwa i sprawia ci wielką przyjemność poczucie, że Twoja stopa życiowa wciąż się podwyższa. Konkretny, wymierny cel daje życiu niezbędną dynamikę. Twój dom to Twoja twierdza. Chętnie dbasz o to, co masz i wykonujesz domowe prace, zazwyczaj też dobrze gotujesz i słyniesz z przyjęć pełnych wyrafinowanych dań.

Imponują Ci się mężczyźni, którzy wiedzą czego chcą. Masz silny instynkt posiadania, nie mogłabyś oprzeć się na kimś kto buja w obłokach, spędzić życia z przystojnym niedorajdą. Bywasz zaborcza. Przyjemność sprawia Ci bowiem wypowiadanie słowa "mój", usiłujesz natychmiast przywiązać do siebie tych, których pokochasz, lecz często robisz to zbyt zdecydowanie, usiłując przejąć dominację w związku.

Jaki znak do Ciebie pasuje?

Miłość od pierwszego wejrzenia - Panna
Zmysłowy flirt - Skorpion
Zwariowana przygoda - Strzelec
Najlepszy przyjaciel - Wodnik

Jaki facet jest w Twoim typie?

Kobieta Byk poszukuje mężczyzn zmysłowych, którym może zaufać.

Co da Ci siłę w miłości?

A co powiesz na intrygujące perfumy? Podkreślą Twój wdzięk i sprawią, że po tej zapachowej ścieżce trafi do Ciebie chłopak...

Jaka jesteś w uczuciach?

Dość kosztowna. Chłopak, który chce Cię zdobyć, musi Ci cały czas udowadniać swoje uczucie. Wtedy jesteś miła dla niego.

Co da Ci siłę w miłości

A co powiesz na intrygujące perfumy? Podkreślą Twój wdzięk i sprawią, że po tej zapachowej ścieżce trafi do Ciebie chłopak.

horoskop czytano: 768 razy.