Wiadomości Plotki

Horoskop miłosny dla Bliźnięta .


znak zodiaku

Wyróżniasz się pracowitością i zaradnością. Masz silny instynkt opiekuńczy. Chcesz mieć własny dom i dzieci. Często myślisz o założeniu rodziny. Szukając partnera, zawsze zastanawiasz się, czy byłby on dobrym ojcem. Jesteś zwolenniczką tradyscyjnych związków i marzysz o białej sukni z długim welonem. W małżeństwie stajesz się zdeklarowaną domatorką, poczucie stabilizacji ma dla ciebie pierwszorzędne znaczenie. Twoją siłą w związku jest intuicja i empatia. Należysz do tych czułych i wrażliwych kobiet, które już od progu wiedzą w jakim nastroju znajdują się najbliżsi.

Jesteś twórcza i pomysłowa. Znajdziesz rozwiązanie najtrudniejszej sytuacji. Kluczem do Twojego serca są emocje. Kto postanowił Cię zdobyć, powinien stosować metodę małych kroczków, zaś pierwszym etapem jest pozyskanie Twego zaufania. Jesteś jak twierdza, której nie da się podbić gwałtownym szturmem. Jeśli się zrazisz, zwodzony most pójdzie w górę i on nigdy już nie będziesz miał okazji zapukać do Twoich drzwi. Za bardzo boisz się porzucenia, zranienia i śmieszności.

Kto zrazi Cię brakiem ogłady lub szorstkim słowem, odejdzie z kwitkiem. Obawa przed męską brutalnością, a jednocześnie silny instynkt macierzyński każe Ci poszukiwać sentymentalnego i wrażliwego partnera. Jeśli więc trafi Ci się ktoś nieszczęśliwy, np. rozbitek po miłosnej katastrofie, z wielkim entuzjazmem zorganizujesz pierwszą pomoc. Miewasz również lekkie skłonności masochistyczne - uważaj - jesteś łatwym kąskiem dla panów nadużywających alkoholu.

Potrzebujesz spokoju i bezpieczeństwa. Lubisz gotować, opiekować się zwierzętami, pielęgnować kwiaty. Nie masz wygórowanych wymagań. Za życiową pomyłkę uznasz jedynie związek z kimś kto bez ustanku wpędzać Cię będzie w kompleks niższości. Bywa, że elementem niszczącym twój układ jest siła inercji. Uważasz, że skoro jesteście razem będzie tak do końca świata i przestajesz dbać o swoją atrakcyjność. A to zawsze jest błędem.

Jaki znak do Ciebie pasuje?

Miłość od pierwszego wejrzenia - Wodnik
Zmysłowy flirt - Waga
Zwariowana przygoda - Baran
Najlepszy przyjaciel - Byk

Jaki facet jest w Twoim typie?

Dla niej atrakcyjni są mężczyźni, którzy będą imponować jej swoją
nieprzeciętną umysłowością.

Jaka jesteś w uczuciach?

Spontaniczna, optymistyczna, masz zadatki na bycie dla chłopców supergwiazdą. Ale jesteś też niecierpliwa i czasem za bardzo krytyczna.

Co da Ci siłę w miłości?

Kup znak chiński ying-yang i przed ważną randką umieść go w torebce. Da on wielką energię miłosną Wam obojgu!

Facet spod Bliźniąt

Romantyczny, delikatny, lubi okazywać uczucia i potrafi też o nich mówić. Tym nas ujmuje. Po prostu czaruś...

horoskop czytano: 716 razy.